До Землі наближається 143-метровий астероїд

Поблизу Землі у вівторок, 7 березня, пролетить астероїд, довжина якого близько 143 метри. Про це повідомляє лабораторія реактивного руху NASA.

Зазначається, що відстань астероїда до Землі становитиме близько 4,03 млн км. Водночас швидкість руху космічного об’єкта дорівнює 27 720 км на годину.

Незважаючи на те, що астероїд досить великий, він пролетить на безпечній відстані від нашої планети.

Нагадаємо, в жовтні 2022 року NASA повідомило, що до Землі наближається близько 30 тисяч потенційно небезпечних астероїдів. Вони перебувають за 45 млн км від орбітального шляху планети.

Зазначалося, що при зіткненні космічного об’єкта з нашою планетою може загрожувати глобальна катастрофа. Тому за астероїдами стежать кілька міжнародних агентств — NEOCC та CNEOS.

50 астероїдів мають ширину понад 140 м, космічний камінь такого розміру може знищити місто. Один астероїд також має ширину більше одного кілометра, що при зіткненні могло б знищити набагато більшу площу.

 


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Харькове неадекват на авто промчался по залу гипермаркета: видео

16.11.2017 - 23:42
В последнее время Харьков все чаще отличается резонансными авариями с множеством жертв, большим количеством столкнувшихся авто. А сегодня в этом славном городе произошло и вовсе редчайшее событие — в гипермаркет ...

Битва за молоко, между котом и козленком (видео)

12.03.2016
На этом видео разгорается настоящая ...

Новозеландцы смогут заправлять автомобили пивом

21.08.2015
Теперь новозеландцы могут заправлять свои ...