До Вінниці релоковано ще 14 підприємств з інших регіонів

Протягом січня до Вінниці переїхали 14 нових суб’єктів господарювання із зони бойових дій. Станом на початок лютого у Вінниці вже зареєстровано 266 релокованих підприємств.

Як зазначив заступник Вінницького міського голови Андрій Очеретний, 76% новоприбулих почали працювати.

«Це надзвичайно важливо, позаяк всім відомо, що зараз не найкращі часи для ведення бізнесу. Але люди не зважають на труднощі, і переїжджають до нашої громади, щоб продовжувати працювати та розвивати свій потенціал. Саме завдяки цьому ми маємо вже 1430 новостворених робочих місць і 140 з них з’явилися за перший місяць цього року!», — сказав Андрій Очеретний.

Він також додав, що багато представників бізнесу з регіонів, де зараз складна ситуація, цікавляться нашим містом. Супроводжують переселений бізнес фахівці департаменту економіки і інвестицій міськради, нині вони продовжують опрацьовувати заявки на переміщення.

«Як на початку війни, так і зараз ми готові підставити плече та допомогти в пошуках складських чи виробничих приміщень, контактів для співпраці з нашими місцевими підприємствами та, звісно, в оформленні необхідних документів. Тільки разом ми зможемо утримати економіку і після перемоги її розбудовувати», — наголосив заступник мера.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Одессе пьяная следователь протаранила авто и пыталась раздеться: видео

01.08.2018 - 17:30
В Одессе полицейскую задерждали пьяной за рулем. Инцидент получился с перчинкой Накануне вечером в Одессе патрульные задержали девушку-следователя местной полиции, которая находилась за рулем в нетрезвом состоянии. Ее направили для ...

На детском карнавале в Париже взорвалось чучело: видео, фото

01.04.2017
Страшный взрыв прогремел на детском ...

Полковник ВСУ перешел на сторону ДНР: видео

28.12.2016
Как известно, Шевченковский райсуд Киева арестовал ...

Нарядная прическа за несколько минут (видео)

17.11.2015
Часто случается так, что Он ...