До ПЦУ на Вінниччині приєдналися ще дві релігійних громади та їх настоятель

За результатами загальних зборів двох релігійних громад: Покрови Пресвятої Богородиці села Демидівка Вінницького району та Різдва Пресвятої Богородиці села Носківці Жмеринського району цього тижня було прийнято рішення про вихід з підпорядкування УПЦ, яка зберігає єдність з московським патріархатом, та приєднання до канонічної помісної Православної Церкви України. В обох громадах віряни ухвалили позитивне рішення з цього питання і задокументували його належним чином.

Про це повідомляє пресслужба Вінницько-Барської єпархії ПЦУ.

«Настоятелем храмів у згаданих громадах є протоієрей Ігор Миронов, який також підтримав рішення своїх парафіян і вже наступного дня, 4 травня 2023 року, подав від них і від свого імені прохання митрополиту Вінницькому і Барському Симеону. Розглянувши подане прохання, митрополит Симеон прийняв протоієрея Ігоря Миронова у клір, а релігійні громади с. Носківці і Демидівка до складу Вінницько-Барської єпархії ПЦУ, про що був виданий відповідний Указ», — йдеться у повідомленні.

Митрополит Симеон також привітав протоієрея Ігоря Миронова з 30-річчям від дня народження, яке він відзначав 4 травня. Архіпастир побажав священнику Божої ласки і допомоги у подальшій праці на ниві Христовій у славу Божу, для блага Святої Православної Церкви і народу України.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Собакообразное Нечто

10.01.2016 - 15:17
На видео животное, которое мы для себя определили как собакообразное Нечто. Хотя, может это и есть собака… ...

Три способа слепить красивые вареники (видео)

25.12.2015
Излюбленная еда украинцев – вареники. ...

Кот демонстрирует сложные акробатические номера (видео)

10.05.2016
По части акробатики и гимнастических ...