До окупаційної адміністрації в Енергодарі завітала «бавовна»

Сьогодні о десятій годині ранку в окупованому місті Енергодар Запорізької області сталася «бавовна» — ударний безпілотний літальний апарат влучив по будівлі місцевої окупаційної адміністрації.

Про це з посиланням на місцевих жителів розповів Телеграм-канал «Донбас Оперативний». Також відповідну заяву зробила окупаційна влада російських фашистів.

Додамо, що сьогодні, 31 серпня, Місія Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) вирушила з Києва до міста Енергодар на Запорізьку АЕС, щоб оглянути ситуацію та встановити постійне представництво.

Очікується, що місія МАГАТЕ сфокусується на трьох завданнях: фізичний захист, ядерна безпека, гарантії нерозповсюдження ядерних матеріалів.

Паралельно Телеграм-канал «Кримський вітер» розповів, що сьогодні приблизно в той самий час в окупованій з 2014 року Євпаторії спрацювала протиповітряна оборона російських загарбників. Запуски двох ракет зняли місцеві жителі.

Трохи згодом гауляйтер Сергій Аксьонов заявив про збиття двох розвідувальних БПЛА на заході і півночі півострова.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Могилу Януковича-младшего в Севастополе усиленно охраняют: видео

23.01.2019 - 01:11
О том, как охраняют в Севастополе могилу сына беглого президента Януковича, рассказали журналисты Крым. Реалии. Круглосуточно. А на само кладбище попасть просто так нельзя. Все решает настоятель местного Свято-Никольского храма, ...

Зараза ворона поиздевалась над таксой

15.11.2015
Ворона воспользовавшись тем, что собака ...

Как готовилось покушение на Геращенко: видео

23.01.2017
СБУ опубликовала запись переговоров двоих ...