До Києва прибула делегація Конгресу США

До Києва потягом прибула двопартійна делегація Конгресу США. Про це повідомила посол США в Україні Бріджит Брінк у Twitter в п’ятницю, 9 лютого.

Наразі, які у конгресменів плани, не повідомляється. Але не важко припустити, що мова перш за все буди йти про необхідність збереження підтримки з боку США.

«Рада привітати в Києві двопартійну делегацію Конгресу США на чолі з головою комітету з розвідки Майком Тернером, до складу якої входять Френч Хілл, Джейсон Кроу, Ебігейл Спанбергер, Зак Нанн», – написала Брінк.

31 січня Київ відвідала з візитом заступниця держсекретаря США з політичних питань Вікторія Нуланд. Тоді вона пообіцяла «неприємні сюрпризи» президенту РФ Володимиру Путіну.

Нагадаємо, з жовтня минулого року, коли президент США Байден відправив у Конгрес запит на додаткове фінансування потреб України, законодавці не можуть дійти згоди й надати кошти.

Лише вчора з’явився перший промінь надії, що в перспективі законопроєкт про надання Україні допомоги таки буде ухвалено. Конгрес погодився більшістю голосів на його розгляд…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Трюкач Кен Блок на гоночной трассе

14.11.2015 - 13:39
Мастер джимханы (максимально быстрое преодоление сложной и зрелищной трассы) Кен Блок в свое время занимался дрифтом и исполнял фигуры высшего автомобильного пилотажа на Ford Escort 1978 года, который может показаться скромником, но ...

В зоне ООС ракетой уничтожен вражеский ДОТ: опубликовано видео

31.01.2019
Фронтовой волонтер Юрий Мысягин сегодня ...