До бюджету Вінниччини за пів року надійшло більше 1.7 млрд. гривень

Відбулося чергове засідання бюджетної постійної комісії Вінницької облради. На ньому серед іншого розглянули звіт про виконання обласного бюджету Вінницької області за І півріччя 2023 року.

Як розповів «РЕАЛу» депутат Михайло Паньків, з урахуванням міжбюджетних трансфертів (субвенцій, дотацій) до обласного бюджету по доходах загального фонду надійшло 1711,1 млн грн, або 110,8% до планових показників січня-червня поточного року.

Більше всього надійшло від ПДФО — 1047,0 млн грн, що складає 104,8% до уточнених планових призначень. Зростання надходжень до місцевих бюджетів у багатьох громадах України, серед іншого, викликане високими заробітними платами військових, а відповідно відрахуваннями з них.

Розглянули також виконання Програми супроводження бюджетного процесу на 2023 рік. За словами Михайла Івановича. програмою передбачено 8 різних заходів (наприклад, покращення умов роботи працівників задіяних установ, впровадження в бюджетних закладах області систем клієнт-казначейство та електронного цифрового підпису…). Всі вони сприяють покращенню механізмів формування  та виконання дохідної і видаткової частин місцевих бюджетів області. Тобто в кінцевому рахунку – сприяють розвитку Вінниччини.

Ціла низка питань стосувалася проєктів фінансових планів комунальних підприємств БТІ, а також КП «Вінницяоблтеплоенерго», сільськогосподарського КП «Антопільське» і КП «Автобаза обласної ради». Були надані предметні рекомендації щодо поліпшення діяльності і фінансового планування підприємств.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Американские военные обзаведутся «космолетом»: видео

25.05.2017 - 16:45
К 2020 году американская армия может получить летательный аппарат, способный ежедневно доставлять грузы на орбиту Земли. Вчера, 24 мая, пресс-служба Агентства перспективных оборонных проектов (DARPA) Министерства обороны США сообщила о ...

Собачка учит младенца ползать (видео)

08.04.2016
На этом видео собачка пытается ...

Украина сенсационно проиграла Мальте: видеообзор

06.06.2017
В Австрии сборная Украины по ...