До баз окупантів у Лисичанську і Кремінній завітала «бавовна»

«Бавовна» від Збройних сил України сьогодні завітала до баз російських загарбників в окупованих сусідніх містах Луганської області – Лисичанську та Кремінній.

Про це з посиланням на місцевих жителів повідомив Телеграм-канал «Трикутник», який висвітлює хід бойових дій на Куп’янському (Сватівському), Лиманському (Кремінському) та Сіверському напрямках.

О 16:04 він написав: «Лисичанськ. Вата сьогодні святкує «дєнь асвабаждєнія» міста від цивілізації. Наші воїни сьогодні о 6:00 поздоровили їх». Місцеві вказують, що приліт стався на території заводу гумовотехнічних виробів.

І вже о 16:36 продовжив: «Кремінна. Сьогодні по обіді було нанесено удар по розташування орків в районі пивзаводу. Горіло просто чудово».

Обидва міста розташовані на відстані від п’яти до дванадцяти кілометрів від лінії фронту. Це доступна дистанція навіть для звичайної артилерії.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Мирко Саблич. Новый хит «Величия вой» – поют Кобзон, Лепс и Розенбаум (видео)

07.11.2016 - 22:13
Если раньше группа «Мирко Саблич» свои тексты «вкладывала» в уста ярых поборников «русского мира» и поклонников Путина, то для шлягера «Гибридная война» авторы песни выбрали Владимира Высоцкого. Символично. Если бы ...

На видео сняли свинью, отбившую собрата у мясника

12.01.2018
Животным порою не чужды человеческие ...

Навальный раскрыл империю и тайную жизнь премьера РФ Дмитрия Медведева: видео

02.03.2017
Известный российский оппозиционер Алексей Навальный опубликовал ...