Для чого потрібен Реліф?

Геморой може нести не лише неприємні відчуття, а й небезпеку для організму людини. Та й поява симптомів, особливо сверблячки в задньому проході може діяти на дратівливість людини. Тому якщо у вас виник геморой, ліки слід приймати відразу. Але для цього необхідно звернутися до фахівця, що призначить діагностування та здачу аналізів, і тільки після цього буде призначене лікування й одним з препаратів, який зменшить симптоми, є Реліф®.

Геморой потребує негайного лікування, і бажано проводити його ще за перших симптомів, оскільки більш запущена форма потребує вже хірургічного втручання та може загрожувати життю.

З чого необхідно починати лікування

Оскільки геморой може завдавати багато неприємностей, потрібно якнайскоріше починати лікування. Звернувшись до лікаря, який призначить лікування геморою препаратами, які зменшують больові відчуття. Оскільки від патології вилікуватися неможливо, то можна суттєво зменшити болісність завдяки таким препаратам, як Реліф®.

Щоб лікувати патологію, можна використовувати супозиторії, мазі, або креми. Всі вони мають різну складову, тому і призначаються за різних обставин, больових відчуттів тощо. Дія препарату спрямована на зменшення симптоматики або повного усунення болю, також мають зменшити запалення, зупинити кровотечу та зменшити прояви тромбозу, який виникає у гемороїдальних вузлах. А за сильних ознак болю можна призначати знеболюючі препарати.

Медикаментозне лікування забезпечує комбінований ефект місцевої дії. Такі препарати доступні у вигляді мазі, свічок та крему. Завдяки різноманітним формам можливо підібрати оптимальне лікування під ті симптоми, які є у наявності пацієнта.

Також пацієнтам, яким призначено лікування, потрібно дотримуватися наступних правил:

регулярно тренувати м’язовий апарат черевного преса та анального сфінктера;

● краще замінити громадський транспорт на щоденну ходьбу;

● виконувати щадний водяний туалет заднього проходу;

● оптимізувати харчування та віддавати перевагу клітковині;

● обмежити активні фізичні навантаження та басейн.

Виконуючі спеціальні вправи та дотримуючись правил і лікування ви зможете полегшити симптоматику на не допустити переходу геморою до наступної стадії, що потребує вже хірургічного втручання. Саме тому важливо помічати перші симптоми та звертатися до лікаря, або постійно проходити профілактичні огляди.

 

Література:

1. Передерій В. Г., Ткач С. М. Основи внутрішньої медицини: підручник у 3-х тт. — Т. 3 — Вінниця: Нова книга, 2010. — 998 с. 2. Травна система // Біологічний словник / ред. К. М. Ситник, В. О. Топачевський. – 2-е вид., перероб. і доп. – К. : Головна редакція УРЕ, 1986. – С. 586.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Во Франции на АЭС произошел взрыв: видео

09.02.2017 - 13:16
Утром 9 февраля произошел взрыв в машинном зале на АЭС «Фламанвиль», расположенной на северо-западе Франции. По предварительным данным, пострадало несколько сотрудников электростанции. Как сообщает местный ресурс Quest France, угрозы выброса радиоактивных веществ нет. ...

Появилось видео яичной атаки на Марин Ле Пен

04.05.2017
Лидер Национального фронта Марин Ле ...