«Динамо» вибило з Ліги конференцій грецький «Аріс»

У матчі-відповіді 3-го кваліфікаційного раунду Ліги конференцій відбулася зустріч між київським «Динамо» і грецьким «Арісом». Матч проходив на стадіоні «Гиулешти — Валентін Станеску» у Бухаресті, Румунія. Перший матч завершився з рахунком 1:о на користь грецької команди.

У першому таймі команди змогли обмінятися голами. Спочатку іспанський нападник «Аріса» Лорен Морон на 39-й хвилині вивів гостей вперед.

На 45-й хвилині 20-річний Назар Волошин відновив нічийний рахунок. У другому таймі динамівцям вдалося забити другий м’яч і перевести гру в додатковий час. Гол на рахунку Александра Караваєва. Рахунок 2:1.

На 106-й хвилині гості залишилися вдесятьох після вилучення півзахисника Домагоя Павічича, проте кияни не змогли скористатися чисельною перевагою — 2:1 на кінець 120 хвилин гри. У серії післяматчевих пенальті точніше виявилися гравці «Динамо» (6:5).

У четвертому кваліфікаційному раунді «Динамо» зустрінеться з турецьким «Бешикташем».