Девіда Копперфілда звинуватили у домаганнях 16 жінок

Відомого ілюзіоніста Девіда Копперфілда звинувачують у домаганнях 16 жінок. При цьому, деякі з них могли бути неповнолітніми, пише The Guardian.

Йдеться про період з кінця 1980-х до 2014 року. Троє жінок стверджують, що Копперфілд підсипав їм наркотики перед тим, як вступити з ними в статевий зв’язок. Постраждалі стверджують, що не дали б на це згоди, якби не перебували під дією наркотичних речовин.

Адвокати фокусника категорично заперечують ці звинувачення і заявляють, що їхній клієнт «ніколи не поводився неприйнятно з кимось, тим більше з неповнолітніми».

«Одна з жінок, Брітні Льюїс, ще у 2018 році публічно заявила, що Копперфілд підсипав їй наркотики й сексуально домагався в 1988 році, коли їй було 17 років. Інша жінка розповіла, що мала подібний досвід у 1993 році, коли погодилася зустрітися з ілюзіоністом після одного з його шоу», — пише ЗМІ.

Також Копперфілда звинувачують у неприйнятній поведінці під час живих виступів. Феллон Торнтон стверджує, що фокусник стиснув її груди під час виступу в січні 2014 року в казино-готелі MGM Grand. Поліція Лас-Вегаса закрила цю справу через «недостатню кількість доказів».

До слова, у жовтні 2023 року Копперфілд оголосив про співпрацю з міжнародною благодійною організацією Save the Children для проведення трюку зі «зникненням Місяця», запланованого на лютий 2024 року. Однак партнерство розірвали на початку січня після розсекречення документів, пов’язаних з Епштейном.

У 2010 році жінка, яка звинуватила Копперфілда в зґвалтуванні, відкликала свій позов із суду. Причини не пояснювалися. У заяві, поширеній від імені позивачки, лише стверджувалося, що «вона ніколи не думала про гроші», а лише хотіла, щоб Копперфілд «відповів за скоєне».

Адвокати Копперфілда з самого початку повністю заперечували провину свого клієнта, заявляючи, що жінка, яка звинуватила фокусника у зґвалтуванні, сподівається виманити у нього гроші. Підтвердження цієї версії, нагадав AP адвокат Копперфілда в Сіетлі Анжело Келфо, було отримано наприкінці 2009 року, коли Лейсі Керолл стала фігуранткою справи про неправдиве обвинувачення в сексуальному домаганні.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Адвокат Полозов рассказал о своем похищении сотрудниками ФСБ: видео

25.01.2017 - 17:47
Факт задержания в Симферополе адвоката Николая Полозова и препровождения в помещение, занимаемое ФСБ, моментально стал обсуждаемым в соцсетях. После допроса его отпустили. Он уверяет, что, ссылаясь на российские законы, хранил ...

В Виннице с поличным взяли группу матерых уголовников: фото, видео

10.04.2017
Винницкая полиция задержала троих мужчин, ...

Як зберегти зір

16.07.2016
Наталя Малачкова, кандидат медичних наук, ...

Жив-був пес (мультфільм українською мовою)

15.11.2015
Улюблений мультфільм «Жив-був пес» тепер ...