Дев’ять потужних вибухів пролунали в Бєлгороді

Відразу дев’ять потужних вибухів пролунали у небі у центрі російського Бєлгорода. Як передає пропагандистське видання РИА Новости з посиланням на свого кореспондента, який знаходиться на місці подій, вибухи нібито пролунали о 22.10 за місцевим часом і тривали з інтервалами протягом 20 хвилин.

Уточнюється, що у будинках під час вибухів тремтіли шибки, спрацьовувала сигналізація біля машин.

Імовірно, спрацювала протиповітряна оборона. Проте офіційних коментарів поки що не надходило.

У місцевих Telegram-канал опублікували відео пожежі, яка, як зазначається, почалася після «прильотів». Площа пожежі сягнула 250 кв.

Утім пізніше стали повідомляти, що на відео пожежа у Санкт-Петербургу, тому незрозуміло, чи вибухи були у двох містах, чи тільки в Бєлгороді, а в Пітері просто пожежа…

Додамо, що в Бєлгороді почалися розриви в той час, коли російські фашисти з боку цього міста запустили 6 ракет С-300 по Харкову.

Нагадаємо, 27 березня у російському Бєлгороді дрон, споряджений саморобним вибуховим пристроєм, нібито атакував газонасосну станцію Газенергомережі.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Стадо бегемотов расправилось с большим крокодилом: видео

26.10.2017 - 13:13
Гиппопотамы считаются одними из опаснейших обитателей Африки. По неофициальной статистике, в мире от них людей гибнет больше, чем от акул. Нильскому крокодилу чудом удалось избежать того, чтобы стадо бегемотов его ...

Как из подручных предметов сделать подставки и держатели для кухни

02.09.2016
Сейчас, даже самый простенький, аксессуар ...