Дев’ять потужних вибухів пролунали в Бєлгороді

Відразу дев’ять потужних вибухів пролунали у небі у центрі російського Бєлгорода. Як передає пропагандистське видання РИА Новости з посиланням на свого кореспондента, який знаходиться на місці подій, вибухи нібито пролунали о 22.10 за місцевим часом і тривали з інтервалами протягом 20 хвилин.

Уточнюється, що у будинках під час вибухів тремтіли шибки, спрацьовувала сигналізація біля машин.

Імовірно, спрацювала протиповітряна оборона. Проте офіційних коментарів поки що не надходило.

У місцевих Telegram-канал опублікували відео пожежі, яка, як зазначається, почалася після «прильотів». Площа пожежі сягнула 250 кв.

Утім пізніше стали повідомляти, що на відео пожежа у Санкт-Петербургу, тому незрозуміло, чи вибухи були у двох містах, чи тільки в Бєлгороді, а в Пітері просто пожежа…

Додамо, що в Бєлгороді почалися розриви в той час, коли російські фашисти з боку цього міста запустили 6 ракет С-300 по Харкову.

Нагадаємо, 27 березня у російському Бєлгороді дрон, споряджений саморобним вибуховим пристроєм, нібито атакував газонасосну станцію Газенергомережі.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

ВСУ готовы к наступлению: видео

04.06.2018 - 16:27
Представитель пресс-центра Объединенных сил Виктор Шубец в обеденной сводке за 3 июня уточнил утренние данные ПЦОС о потерях террористов: «Під час бойових дій минулої доби у складі ОС втрат немає… ...

Душ будущего обещает экономию до 80% воды

06.09.2015
На душ приходится большая часть потребления воды в нашем ...

Топ-5 заблуждений о сексе и беременности

18.09.2016
Достаточно нескольких прикосновений во время ...