Десантники ЗСУ знищили кілька штурмових груп окупантів
Бійці 79-ої окремої десантно-штурмової Таврійської бригади Збройних сил України ліквідували декілька піхотних штурмових груп російських окупантів, які атакували наші позиції на квадроциклах, мотоциклах і пішки.
Про це відділення комунікацій підрозділу розповіло на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» та у своєму Телеграм-каналі, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих безпілотними літальними апаратами.
У тому числі операторами дронів-бомбардирів, які влучними скидами гранат ліквідовували ворожих штурмовиків. Всього в ролику зафіксоване знищення близько двох десятків інтервентів.
Військовий блогер Сергій Нещадим, коментуючи те саме відео на своїй сторінці в соціальній мережі «Х», вказав, що це сталося на Новопавлівському напрямку.
Відео можна переглянути тут.
Подпишитесь на новости
























