Десантники ЗСУ знищили бронетанкову колону окупантів

Бійці 46-ої окремої аеромобільної бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ знищили штурмову бронетанкову колону з піхотою російських окупантів на Курахівському (раніше Мар’їнському) напрямку.

Про це у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» з посиланням на бойових побратимів повідомив блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс:

«На Курахівському напрямку штурм з десяти танків і бойових броньованих машин на позиції 46-ої ОАеМБр. Хлопці розвалили цю колону у шикарній взаємодії артилерії та FPV-дронів-камікадзе».

З попередніх новин відомо, що 46-а бригада воює на північному фасі Курахівського напрямку, в районі частково окупованого села Максимільянівка.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Большой успех украинских силовиков: фото, видео

22.02.2017 - 16:25
Для киевского Майдана в Одессе покупали десятки «стволов» Накануне «Марша национального достоинства», посвященный третьей годовщине Революции, СБУ задержала некоего одессита, собиравшегося закупить для передачи в столицу более десятка единиц автоматического оружия. ...

В российской Самаре сильный пожар: видео

09.04.2018
Сегодня в российской Самаре произошел ...