Десантники ЗСУ захопили в полон групу окупантів

Бійці 25 повітряно-десантної Січеславської бригади Збройних сил України захопили в полон трьох російських загарбників. Про це на свої сторінці в соціальній мережі «Твіттер» повідомив блогер і український патріот з окупованого Донбасу «Necro Mancer», оприлюднивши відповідне відео.

На ролику полонені стоять на колінах обличчями до стіни будинку з руками за головою. Їх обшукали і запитали, звідки вони приїхали. Один відповів, що з Горлівки, а двоє, що з Єнакієво (обидва міста Донецької області). Тобто, це, швидше за все, терористи квазіутворення ДНР або так звані мобіки.

В коментарі під цим постом «Necro Mancer» розмістив фотографію ліквідованого бойовика з коментарем: «А цьому члену російської окупаційної армії не пощастило». Вірогідно, обидві події є складниками одного бою.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Кличко отметился новой серьезной оговоркой: видео

22.02.2019 - 20:37
Мэр Киева Виталий Кличко в очередной раз оговорился. Рассказывая в эфире телеканала NewsOne об успехах в организации скорой помощи, он решил привести для сравнения показатели смертности киевлян, попадающих в интенсивную терапию. И ...

Кот смотрит фильм ужасов: смешное видео

24.07.2018
Животные понимают гораздо больше, чем ...

Котенок помог собаке обрести свободу (видео)

18.06.2015
Есть выражение – живут как ...