Десантники ЗСУ взяли під контроль «Артемсіль» в Соледарі

Головний редактор «Цензор.НЕТ» Юрій Бутусов вже не в перший раз працює в самих гарячих точках фронту – сьогодні зранку він оприлюднив на своїй сторінці в «Фейсбуці» власне фотоселфі під прохідною підприємства «Артемсіль» в Соледарі та описав ситуацію в місті.

Можливо, тут є протиріччя з воєнним аналітиком «DeepState», який в звіті за шосте січня вказав, що ворог прорвався на «Артемсіль». Але, з іншої сторони, підприємство досить велике і в нього багато прохідних, а Юрій дуже ризикова людина.

Хоча в коментарі під основним матеріалом Бутусов написав: «Ми контролюємо 95% міста». Це протиріччя пояснити важче, адже різні джерела (наприклад «DeepState» і Телеграм-канал «Донбас Оперативний») стверджують, що ворог захопив вже значну частину міста. Можливо бійці 46-ої десантно-штурмової бригади Збройних сил України вночі відтіснили ворога в Соледарі?

Похваливши 46-у бригаду, Юрій Бутусов покритикував інші підрозділи ЗСУ: «Якби така ж керованість та така ж довіра у колективі були вибудовані в інших наших частинах, то ні про які проблеми в цьому районі говорити б не доводилось».

Але кожен наш захисник на вагу золота, інших воїнів у нас немає. А якщо хтось знає, як воювати краще, може показати приклад. Претензії в українців можуть бути хіба що до союзників, які вже давно мали б постачати нам важку артилерію, танки і літаки. Причому вже всім давно зрозуміло, що цього не уникнути.

Тим часом військовий Олександр Коваленко напав на блогерів і ЗМІ, які піднімають тему Соледара – дуже наївний і нерозумний підхід, бо в Україні замовчувати проблеми майже неможливо. Краще одразу говорити правду.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В «Боярышнике», который убил в Иркутске 49 человек, выявлен антифриз: видео

19.12.2016 - 13:50
Настоящая трагедия произошла в российском Иркутске. Она из разряда тех, что жестко высмеивается в анекдотах, но от того не менее чудовищная.  В городе отравились концентратом «Боярышника», который используется для принятия ...

В Турции произошел теракт, — 11 человек погибли (видео)

17.02.2016
Как сообщает турецкий телеканал NTV, ...