Десантники ЗСУ вибили окупантів з позицій під Бахмутом

Травень запам’ятався несподіваними й успішними контратаками Збройних сил України на Бахмутському напрямку, які дозволили звільнити чималі території. За місяць ми побачили чимало роликів про штурми ворожих позицій у виконанні бійців третьої та п’ятої окремих штурмових бригад Збройних сил України.

Хоча різні джерела вказували, що участь в контратаках беруть і десантники ЗСУ, наглядної інформації про це не було. І ось, командування Десантно-штурмових військ ЗСУ на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» розповіло, що в них брала участь 80 окрема десантно-штурмова бригада. Ось що розповів її командир відділення (на фото) Назар:

«Бій тривав 15 хвилин. Я витратив 4 магазини та 20 гранат. Був ближній контакт- на відстані 5 метрів. Половину окупантів ми поклали в окопах, а далі заходили в їхні бліндажі та знищували… За допомогою квадрокоптерів постійно моніторимо ситуацію. Противник не сильно навчений стріляти. Було без шансів, ми їх загнали в кут з флангів. Наше відділення захопило дві позиції».

А за пів дня його відділення захопило чотири ворожі позиції біля села Іванівське на південний захід від Бахмута. Окупанти намагалися захищатися артилерійським вогневим валом, щоб уникнути ближніх боїв, але це їм не завжди вдавалося. Продовжує Назар:

«Коли ми штурмуємо, росіяни нічого не можуть зробити. У них колосальні втрати… Ближні бої — не проблема. Ми беремо якістю. На штурм йдуть тільки підготовлені бійці».

А от загарбники йшли на штурми виключно в «м’ясному» форматі:

«Ми з коптера брали координати противника та створювали на нього засідки. Підпускали їх на відстань до 10 метрів та повністю знищували. Далі переміщались та добивали. Дивувало, що росіяни бігли на нас, а ми їх клали пачками. Вони були дезорієнтовані та непідготовлені… Вони йшли по своїх ще теплих трупах. Їх ніхто не цінує…».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Ди Мария в свой день рождения помог ПСЖ разгромить «Барселону»: видео

15.02.2017 - 00:05
Вот стоило футбольным экспертам объявить, что Лигу Чемпионов в этом году наибольшие шансы выиграть имеет испанская «Барселона», как команду Месси фактически похоронили. В 1/8 финала каталонцев в Париже деклассировали футболисты ПСЖ. ...

Практикующие украинские врачи читают рэп. Видео

18.02.2018
Все знают о вреде самолечения ...

Под Питером крупный пожар (видео)

31.01.2016
Во Всеволожском районе Петербурга, в ...

Уайлдер на кураже эффектно нокаутировал Ортиса в чемпионском бою: видео

04.03.2018
Преемник Кличко, нокаутировав кубинца Ортиса, ...