Десантники ЗСУ розбили дві роти ББМ і ліквідували 40 окупантів

За два останні дні бійці одного з батальйонів Сил оборони, який воює біля Білогорівки на Лиманському (Кремінському) напрямку, ліквідували більше сорока російських окупантів (два взводи).

Ще понад сімдесят інтервентів (три взводи) були поранені. Окрім того, за вказаний період нашими захисниками були знищені та пошкоджені щонайменше двадцять (дві роти) одиниць ворожої бронетехніки.

При цьому наш батальйон втратив двох бійців загиблими і двадцять пораненими. Про це у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» о 17:12 розповів лейтенант Збройних сил України Алекс. Він пояснив, що причиною такої великої різниці у втратах є безперервні атаки інтервентів:

«Штурми серйозні — кидають колони з тралами та великою кількістю десанту на бортах, але хлопці тримаються».

З попередніх новин відомо, що Білогорівку захищає 81-а аеромобільна бригада ЗСУ. Раніше вказувалося, що ворог дещо просунувся вперед під Білогорівкою, але тепер зрозуміло, якою ціною.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Сети набирает популярность видео, как Порошенко «пригвоздил» российских журналистов прямым ответом на скользкий вопрос

10.07.2016 - 00:42
Кому не понравится жесткая позиция президента твоей страны по вопросу, который вызвал столько слез и горя. Два года в Украине идет развязанная Россией война, в которой полегли тысячи сынов нашей ...

Бойцы АТО добыли крутой боевой трофей: видео

20.02.2017
Военные показали трофей, добытый с ...