Держдеп: РФ поширює в Латинській Америці дезінформацію проти України та США

Росія нині добре фінансує кампанію з дезінформації по всій Латинській Америці, мета якої — підірвати підтримку України та поширити антиамериканські й антинатовські настрої. Про це повідомляє Державний департамент США.

Кремль використовує розвинені контакти зі ЗМІ в Аргентині, Болівії, Чилі, Колумбії, Кубі, Мексиці, Венесуелі, Бразилії, Еквадорі, Панамі, Парагваї, Перу та Уругваї та інших країнах.

Розробку кампанії з маніпулювання інформацією, націленою на Латинську Америку для просування стратегічних інтересів Росії в регіоні, координували російські організації Агентство соціального проєктування (SDA), Інститут розвитку Інтернету і Структура. 

США куратором групи для проведення кампанії з маніпулювання інформацією проти країн Латинської Америки називають Іллю Гамбашидзе — засновника російських організацій Агентство соціального проектування і Структура. Крім нього, в список кураторів входять директор проекту SDA Андрій Перла, генеральний директор Структури Микола Тупікін і прокремлівський журналіст Олег Ясинський.

РФ для того, щоб пропаганда виглядала органічною в одній з країн, імовірно в Чилі, організувала групу редакційних співробітників, що складається з кількох місцевих жителів — журналістів і лідерів громадської думки — різних країн регіону. Вони перевіряють і редагують створений командою в Росії контент для подальшої публікації в місцевих засобах масової інформації.

Невід’ємною частиною кампанії є участь московських редакторів-лінгвістів, які володіють іспанською мовою. Редактори часто використовують псевдоніми, щоб приховати свою справжню особу і гарантувати, що інформація буде відмита таким чином, щоб вона здавалася цільовій аудиторії органічною.

Теми пропаганди і показники успіху кампаній були розроблені спільно і за вказівкою російської влади, при цьому Гамбашидзе, Перла і Тупікін грали провідну роль в їх розробці. Вони узгоджуються з більш широкою неправдивою пропагандою Росії про те, що вона нібито є борцем з неоколоніалізацією. При тому, що Росія сама займається неоколоніалізмом і неоімперіалізмом у своїй війні проти України і видобутку ресурсів в Африці, зазначають в Держдепі.

Чому США і інші західні країни не вкладають кошти в поширення правдивої інформації про Росію і її фашистську сутність? Незрозуміло! Адже тільки таким чином можна «перебити» хребет пропаганді і брехні!

У всіх країнах пропаганда РФ легко проходить тільки тому, що вона за неї щедро платить місцевим ЗМІ. І Заходу треба не тільки включати окремих росіян у свої санкційні списки, а так само платити ЗМІ за розміщення своїх матеріалів, тим паче що в них не потрібно брехати (на відміну від того, що робиться з подачи Росії).

Нагадаємо, останнім часом багато російської пропаганди проти України поширюється також у Польщі, Болгарії й низці інших країн Європи.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео стрельбы охранника Мельничука и жесткой реакции на это людей

16.08.2017 - 00:29
Ранее мы сообщали о конфликте на Троещине в Киеве, который закончился стрельбой в воздух из боевого оружия охранником нардепа Сергея Мельничука. По данным активистов, Мельничук и Надежда Савченко приехали на ...

В пустыне Сахара выпал снег: фото, видео

07.02.2018
Уникальное природное явление уже второй ...

ДНР обстреляла из артиллерии КПВВ: видео

30.04.2018
Накануне российско-террористические формирования обстреляли КПВВ ...