Депутат Вінницької облради відмовилася від мандату

Депутат Вінницької обласної ради Людмила Станіславенко написала заяву про складання повноважень. Про це вона повідомила на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.

«Хочу поділитися з вами свідомим і послідовним рішенням, що визріло під час повномасштабного вторгнення та з огляду на вчинки, дії, рішення однофракційників. Я прийняла важливе і непросте рішення — скласти депутатські повноваження. Без засуджень і оціночних фраз, обрала свій шлях та інших однодумців!

Переконана, що моя волонтерська і благодійна діяльність, соціальні проєкти та особиста участь в житті тих, хто її потребує, сьогодні принесуть більше користі , аніж депутатство в сучасних умовах», — написала Станіславенко.

«РЕАЛ» припускає, що основною причиною такого рішення стала заборона для чиновників та депутатів місцевих рад виїзджати за кордон, якщо це не пов’язано з командировкою по депутатським справам (а таких майже не існує). 

Насправді це рішення Кабміна дуже неоднозначне. Його серед інших критикують у «Чесно», справедливо наголошуючи на тому, що депутати місцевих рад не отримують зарплатні і виконують свої повноваження на добровільній, по суті волонтерській основі.

Вочевидь, Станіславенко не захотіла втрачати можливість займатися своїми проєктами, в тому числі і волонтерськими, а тому розв’язала собі руки, відмовившись від депутатського мандату.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Первый в мире электровелосипед без цепи, — Mando Footloose (видео)

17.11.2015 - 13:57
Концепт инновационного электрического велосипеда Mando Footloose наконец-то довели до ума и конвейера: встречаем первый в мире велик без цепи в продаже за 3 800 долларов. Разработка проекта электровелосипеда заняла у ...

Подробности масштабного пожара в Донецке: видео, фото

20.10.2017
Как ранее сообщал «РЕАЛ», вчера ...

Чому у Вінниці вулицю Бєлінського тепер називають вулицею Марії Гаврош

13.09.2016
«Навігатор» спробує привнести нові знання ...

Лавров упал на сцене: видео

15.03.2018
На фоне того, какой сейчас ...