Депутат Вінницької облради Михайло Паньків звітував перед громадою

Депутат Вінницької обласної Ради Михайло Паньків в четвер 26 січня звітував перед виборцями про роботу в якості народного обранця протягом минулого року. Серед іншого він відмітив, що пишається тим, що в рік страшної війни наша вінницька громада згуртувалася і стала надійним тилом для ЗСУ, прихистком для вимушених переселенців, а також підтримкою для держави в плані відновлення економічної діяльності.

За словами Паньківа, сприяли цьому на місцевому рівні злагоджена робота різних гілок влади. А йому, як депутату, зокрема було комфортно відчувати підтримку як від керівництва облради в особі її голови Вячеслава Соколового, так і від очільника міста Сергія Моргунова. Також допомогала співпраця з досвідченою і шанованою представницею депутатського корпусу Вінницької міськради Антоніною Іващук.

Нижче наводимо депутатський звіт.

Звіт депутата Вінницької обласної Ради 8 скликання Паньківа Михайла Івановича про депутатську діяльність у 2022 році

У 2022 р. був оголошений обраним депутатом до Вінницької обласної Ради 8-го скликання від політичної партії «УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА», зараз є членом постійної комісії з питань економіки, фінансів та бюджету.

У відповідності до статті 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» інформую про свою депутатську діяльність за звітний період 2022 рік.

Моя діяльність як депутата спрямована на захист інтересів громади, виконання доручень виборців у межах моїх депутатських повноважень, наданих чинним законодавством України.

Робота в Раді

Набув повноважень депутата обласної Ради на 23 сесії обласної Ради 15.04.2022р.

Взяв участь у засіданнях усіх 13 сесій обласної Ради, а також у 13 засіданнях постійної комісії.

В зв’язку з війною і введенням воєнного стану, Верховною Радою і Урядом до чинного законодавства було внесено низку змін, які торкнулись функціонування місцевого самоврядування та виконання окремих повноважень у період війни. Зокрема, повноваження, які належать обласній Раді, щодо прийняття та внесення змін до обласного бюджету та обласних програм, які згідно з Конституцією України та Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» на період дії воєнного стану, передані обласній військовій адміністрації. Але, незважаючи на це, велася робота з підготовки рішень і здійснення контролю їх виконання.

На засіданнях комісії за моєї участі серед інших розглянуті проєкти рішень щодо:

– затвердження звітів про виконання обласного бюджету, про виконання та реалізацію обласних програм;

– внесення змін до обласного бюджету та до чинних обласних програм;

– питання щодо отримання кредитних ресурсів комунальними підприємствами, які є об’єктами права спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області.

Ініціював перевірку щодо особливостей оплати праці працівникам комунального некомерційного підприємства «Авторемонтна база закладів охорони здоров’я Вінницької обласної Ради» у поточному році. За її наслідками усунуто виявлені порушення.

На засіданнях комісії погоджено фінансові плани 27 комунальним некомерційним підприємствам, що становить 100% від загальної кількості підприємств та 36 комунальним підприємствам. Незважаючи на воєнний стан, комунальними підприємствами планується отримати прибуток у 2023 році у сумі 20,3 млн грн.

На даний час повноваження обласної Ради із розгляду та затвердження обласного бюджету та місцевих програм у період воєнного стану виконуються обласною військовою адміністрацією, проте щоквартально інформацію про виконання обласного бюджету Вінницької області спільно із колегами депутатами заслуховуємо на засіданнях постійної комісії з питань економіки, фінансів та бюджету.

Робота з виборцями

Свою роботу організовую і проводжу у пріоритетних напрямках, що сприяють покращенню соціально-економічної сфери. Постійно спілкуюсь з виборцями, жителями трьох мікрорайонів свого виборчого округу, підтримую зв’язки з трудовими колективами, співпрацюю з органами місцевого самоврядування, державними і громадськими організаціями.

За вісім місяців депутатських повноважень провів 17 прийомів громадян в двох громадських приймальнях, а також 12 зустрічей в місцях проживання виборців (на вулицях або в приміщеннях різної форми власності).

За цей час прийнято 286 людей.

Надано матеріальну допомогу 38 громадянам на суму 120 тисяч гривень з депутатського фонду.

Крім того, надавалася благодійна і інша допомога з власних ресурсів.

Організована доставка дров громадянам, які потребували такої допомоги.

За проханням людей організував очищення декількох колодязів у мікрорайоні П’ятничани.

Брав участь у вирішенні індивідуальних проблем виборців у різних сферах життєдіяльності – допомога з лікуванням, юридичні консультації, усунення конфліктів тощо.

Підтримка різних верств суспільства

З перших днів повномасштабної війни, яку розв’язала країна агресор, організував за власний рахунок доставку тіл загиблих на передовій військових – жителів Вінниці і Вінницької області. Крім того, проводжу заходи щодо організації їх поховання.

З Дніпра здійснив перевезення до Вінницької області тіла 27 загиблих в ході бойових дій наших захисників.

У розпал бойових дій за Бахмут Донецької області в рамках роботи Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу здійснив поїздку у місто, щоб зустрітися з нашими військовими і доправити їм допомогу у вигляді — буржуйок, генераторів, шанцевий інструмент (цвяхи, скоби, лопати, сокири, кирки, утеплювач) та смаколиків від громад області.

Налагодив співпрацю з Прибузькою спеціальною школою, де діти потребують особливої уваги, піклування і допомоги.

Систематично надаю допомогу чоловічій гандбольній команді «Вінниця ВДПУ». Завдяки моїй підтримці спортсмени виступають у Вищій лізі чемпіонату України. Також допоміг з організацією проведення турніру пам’яті тренера Скибенка.

Надавав фінансову підтримку ветеранам спорту Вінницької області, з якими підтримую постійний зв’язок.

Як член організації підприємців нашої області «Вінницький бізнес-клуб» брав участь в закупівлі авто для бійців ЗСУ. Крім того, ініціював звернення до Кабміну і Верховної Ради з проханням врахувати потреби держави у фахівцях в різних сферах життєдіяльності і створити для них можливість отримання броні відносно призиву до армії.

Взяв участь у закупівлі бронежилетів для членів територіальної оборони і бійців Нацгвардії.

Провів зустріч з виборцями в межах квартальних комітетів «Корея» та «Корея-1», де серед іншого привітав новорічними подарунками дітей.

Провів зустріч з виборцями у мікрорайоні Сабарів, вручив новорічні подарунки.

Зустрівся з колективом ЦПМСД №4 Вінниці, де обговорили нагальні потреби і шляхи їх вирішення.

Провів зустріч з колективом комунального некомерційного підприємства Вінницька міська клінічна лікарня «Центр матері та дитини» по вул. Синьоводській, 142, вручив допомогу від благодійного фонду «Допомога без кордонів»

Обговорив нагальні питання з колективом та керівництвом закладу і привітав з Новорічно-Різдвяними святими.

Акценти роботи

В рамках роботи постійної комісії особлива увага приділяється питанням забезпечення ефективної господарської діяльності підприємствами комунальної власності, виконання завдань та функцій, визначених їхніми статутами, вжиття заходів з підвищення прибутковості, енергоощадності, недопущення боргових зобов’язань перед бюджетом, вчасності подання на затвердження проєктів фінансових планів та звітності про їх виконання.

В роботі з виборцями керуюсь принципами людяності і чесності. Кожен повинен отримати допомогу чи розуміння вирішення проблеми, з якою звернувся.

Пріоритетним завданням протягом року були питання, пов’язані з допомогою фронту, внутрішньо переміщеним особам, а також мешканцям Вінниччини, страждаючим від наслідків війни.

За результатами своєї діяльності неоднарозово надавав коментарі у ЗМІ (наприклад, виданню https://real-vin.com). А підсумовуючим виступом стала участь у програмі «РЕФЛЕКТОРІЯ» (випуск № 004-2 / 2023 06 січня 2023 року) на радіо «Місто над Бугом».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Нардеп Шахов сильным ударом в голову сбил на пол Мосийчука: жесткое видео

16.08.2018 - 22:15
В эфире телеканала Прямой произошел конфликт между нардепами Сергеем Шаховым из «Нашего края» и Игорем Мосийчуком из РПЛ. В ходе перепалки Шахов заявил, что Мосийчуку не следует ходить по гей-парадам ...

Отпущенный судом винничан совершил очередное зверское убийство (видео)

12.12.2015
Винницкий горсуд приговорил 23-летнего мужчину ...