Денис Берінчик став чемпіоном світу в легкій вазі

Зранку 19 травня в Сан-Дієго, США, відбувся поєдинок за звання чемпіона світу за версією WBO в легкій вазі між українцем Денисом Берінчиком та мексиканцем Еммануелем Наваррете.

До чемпіонських раундів Берінчик дійшов з невеликою перевагою і розпочав 10-й дуже агресивно і впевнено, але Наваррете у відповідь наніс парочку потужних ударів. В передостанній трихвилинці Денис опинився на настилі рингу, але тільки через те, що перечепився через ногу опонента.

Дуже великим було напруження перед фінальним раундом, адже в жодного з боксерів не було явної переваги. Обидва викидали багато різноманітних ударів і здавалося, що ось зараз хтось може впасти, але обидва встояли, хоча й були неймовірно виснаженими.

А потім в середину рингу вийшов ринганонсер і оголосив, що чемпіоном світу за версією WBO в легкій вазі став ДЕНИС БЕРІНЧИК!

Результат бою Берінчик — Наваррете

Денис Берінчик — Еммануель Наваррете 2:1 (115:113, 112:116, 116:112) 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Видео фантастического гола Диего Перроти в ворота «Виктории»

25.11.2016 - 01:24
В матче Лиги Европы «Рома» выиграла 4:1 у «Виктории» Пльзень. Полузащитник итальянцев Диего Перроти открыл в этом матче счет просто феноменальным ударом. Можно смело утверждать, что данный гол будет претендовать на ...

«Шахтер» эффектно победил «Олимпик»: видео голов

25.11.2017
Донецкий «Шахтер» после неудачи в ...