Демократи у Конгресі не проти підтримати Україну в кредит

Члени Демократичної партії США в обох палатах Конгресу готові підтримати ідею надання допомоги Україні у кредит. Це необхідно, аби вийти з «глухого кута», пише The Hill.  

Видання зазначає, що кредит досі є небажаним варіантом для демократів. Вони закликають ухвалити пакет екстреної іноземної допомоги, ухвалений Сенатом минулого місяця, який включає 60 мільярдів доларів допомоги для України.

Проте, демократи все ж готові підтримати «кредитну стратегію» Майка Джонсона, якщо та дозволить вийти Конгресу з «глухого кута».

«Демократи підтримують допомогу Україні. Неважливо, чи назвете ви це кредитом, чи якось інакше, але виділіть їм ресурси. Ви повинні надати їм допомогу. Тож якщо це буде кредит, то це допомога, якщо це буде пакет допомоги без будь-яких вимог, то це все одно допомога»,  — заявив демократ, член Палати представників Бенні Томпсон.

Журналісти наголошують, що мало хто з конгресменів вірить, що Україна, яка зіткнеться із післявоєнною відбудовою, поверне ці кредити. 

Нагадаємо, представниця Білого дому Карін Жан-П’єр заявила, що конгресменам варто схвалити додаткову допомогу Україні, а не обговорювати ідеї про надання цього фінансування в кредит.

У лютому Сенат схвалив пакет екстрених витрат на суму 95 млрд доларів. Пакет передбачає 60 млрд доларів для допомоги Україні, а також кошти для Ізраїлю, Тайваню і гуманітарної допомоги палестинцям у Газі.

Спікер палати представників Майк Джонсон, зі свого боку, відмовився розглядати документ, вимагаючи, щоб демократи спочатку підтримали жорсткі реформи в імміграційній політиці США.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Mercedes-Benz создал мегапиксельные фары-проекторы: видео

05.12.2016 - 21:32
Компания Mercedes-Benz анонсировала технологическую революцию в создании головной оптики автомобилей. Немцы разработали новые светодиодные фары с технологией Digital Light, которая позволяет превращать эти устройства в проекторы. Каждая из двух светодиодных ...

В Грузии из выброшенных на свалку яиц вылупились тысячи цыплят. Видео

11.06.2018
Грузинский город Марнеули атаковали едва ...

Вера Брежнева упала на концерте: видео

13.04.2018
Известная певица из Украины Вера ...

ВСУ уничтожили «КрАЗ» с террористами: видео

07.02.2019
Сегодня в 9:29 офицер Вооруженных ...