Дефолт в США скасовується: Байден і Маккарті знайшли компроміс

Президент США Джо Байден досягнув домовленості з Конгресом щодо підвищення ліміту держборгу, що дозволить країні нівелювати загрозу дефолту. Про це повідомляє прес-служба Білого дому в неділю, 28 травня.

Байден і спікер Палати представників Конгресу Кевін Маккарті досягли попередньої домовленості про припинення дії стелі державного боргу в 31,4 трильйона доларів.

«Спікер Маккарті та я досягли бюджетної угоди. Ця угода — добра звістка для американського народу, тому що вона дозволяє уникнути того, що могло б стати катастрофічним дефолтом і призвело б до економічної рецесії зі спустошенням пенсійних заощаджень і втратою мільйонів робочих місць», — зазначив Байден.

Президент США додав, що текст законопроєкту ще доопрацюють та направлять на затвердження до Палати представників та Сенату. Він закликав обидві палати Конгресу відразу схвалити угоду.

«Я нещодавно розмовляв з президентом по телефону. Після того, як він витратив час і відмовлявся від переговорів протягом місяців, ми досягли принципової угоди, яка є гідною американського народу», — написав Маккарті у Twitter.

Нагадаємо, на сьогодні поріг державного боргу Сполучених Штатів встановлено на рівні 31,4 трлн доларів. Цього ліміту країна досягла у січні 2023 року.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Петра Порошенко тепло поздравили с днем рождения: видео

26.09.2017 - 10:43
Сегодня президенту Украины Петру Порошенко исполнилось 52-года. Его жена и дети поздравили мужа и отца, разместив на странице Фонда Порошенко в Фейсбук 5-минутное видео. Теплые слова и пожелания… Президент вскоре ...

У Ляшко нашли незадекларированные особняки: видео

28.03.2017
Пожалуй, тема «происхождения» денег для ...

В центре Москвы пожар — горит здание Минобороны РФ (видео) (обновлено)

03.04.2016
Сегодня в столице России Москве загорелось ...

Крыса отнимает у кота миску с молоком (видео)

18.03.2016
Крысы всегда отличались умом и ...