«DeepState» зафіксував просування загарбників на Запоріжжі

На Оріхівському напрямку минулої доби російські загарбники здійснили чотири атаки на позиції Сил оборони в районах звільнених минулого літа сіл Старомайорське Донецької області (Бердянський напрямок) та Роботине Запорізької (Мелітопольський).

Повідомивши про це в ранковому звіті, розміщеному на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», пресслужба Генерального штабу Збройних сил України не вказала, чим саме закінчилися ворожі штурми.

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» зафіксував незначне, але все таки просування загарбників в районі Роботиного.

Дивись для порівняння скриншоти його карти за 31 березня, коли було зроблене передостаннє оновлення, та друге квітня. На останньому ми умовно позначили червоною стрілочкою місце розширення сірої зони в наш бік.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Как кот с совой весело проводят время (видео)

20.01.2016 - 15:23
Продолжая тему дружбы между животными, расскажем вам о взаимоотношениях кота и совы. Просмотрев видеоролик – получите удовольствие от созерцания взаимодействия двух хищников. Помимо обычных игр, они еще и совместно охотятся ...

Крупнейший небоскреб Дубая окутан дымом: видео

02.04.2017
Вблизи самого высокого в мире ...

Собачка учит младенца ползать (видео)

08.04.2016
На этом видео собачка пытается ...