DeepState підтвердив інформацію про захоплення Новоолександрівки

Авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і водночас колектив військових експертів «DeepState» заперечив керівництву 110-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України про начебто неповну окупацію села Новоолександрівка на північному фасі Покровського напрямку.

«DeepState» навів геодезичні докази з посиланням на зафіксовані відео і стверджує, що ворог вже провів повну зачистку населеного пункту. Також він вказує на те, що артилерія ЗСУ працює по території всього села:

«З логіки сторінки бригади у Фейсбуці виходить, що наша арта декілька днів гатить своїх?!»

Також «DeepState» фактично обвинуватив керівництво бригади у незнанні ситуації на ввіреній ділянці:

«Це прикро, але ворог витіснив Сили оборони з села через «вдале» управління 110 ОМБр прикомандированими підрозділами територіальної оборони. Останніх відправляли на ротацію на дружні позиції, на яких вже сидів ворог».

Тим часом «DeepState» фіксує просування агресора на сусідній ділянці фронту того ж напрямку – біля Новопокровського. Дивись скриншоти його карти за 22 і 23 червня, на яких він позначив втрачені території, на яких встигли закріпитися загарбники, червоно-коричневою штриховкою.

Але цей напрямок не настільки критичний (нагадаємо, з Новоолександрівки ворог рветься до траси «Покровськ – Костянтинівка»). До того, ж ці втрачені території раніше були оточені з трьох сторін – в умовах потужного ворожого наступу шансів на їх утримання не було.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Резня в финском городе Турку: появилось видео

18.08.2017 - 18:40
В Финляндии произошел теракт — в городе Турку неизвестный мужчина набросился с ножом на прохожих, в результате чего один человек погиб. По данным посла Украины в Финляндии Андрея Олиферова, ранены восемь человек.  ...

В США в пику Трампу сняли фильм о затоплении Нью-Йорка: видео

05.06.2017
В США довольно креативно отреагировали ...