Де стабілізувалася лінія фронту біля Авдіївки

Як і на яких рубежах стабілізувалася лінія фронту біля Авдіївки після відведення Сил оборони з міста? На це важливе питання поки що немає чіткої відповіді. Однак є опосередковані.

Так, пресцентр Генерального штабу Збройних сил України в ранковому зведенні, розміщеному на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, розповів:

«В зоні відповідальності оперативно-стратегічного угрупування військ Таврія на Авдіївському напрямку українськими захисниками відбито чотирнадцять атак окупантів біля Ласточкиного».

Отже можемо припустити, що сусіднє з Авдіївкою село Ласточкине вільне. Підтверджує це і нічне повідомлення нашого захисника, який веде Телеграм-канал «ШО НА ФРОНТІ?»:

«Оркська ганчірка на Авдіївці була знята над стелою при в’їзді до міста. Над стелою встановили український прапор».

Ця стела якраз стоїть недалеко від Ласточкиного. І якщо наші захисники змогли встановити на ній наш прапор, значить, ворог ще не сильно висовується з міста.

Авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» в останній раз оновлював свою карту о 14:32 сімнадцятого лютого. І вона відповідає вищевикладеним обставинам.

Чекаємо свіжого оновлення від «DeepState». Його відсутність поки що може означати відсутність змін лінії фронту. Хоча й не обов’язково.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Ровно 57 лет назад сержант Элвис Пресли демобилизовался из армии: фото, видео

05.03.2017 - 16:19
5 марта 1960 года со срочной военной службы в армии США был уволен сержант Элвис Пресли. Король рок-н-ролла был призван в ряды вооруженных сил в марте 1958 года, будучи к ...

Криштиано Роналду получил свой четвертый «Золотой мяч»: видео

12.12.2016
Португальский нападающий мадридского «Реала» Криштиано ...

Жесткая блокада подобралась к Горловке: видео

12.02.2017
У Торецка заблокировали одну из ...

Обрушение завода в Горловке: появилось видео

28.01.2019
Ранее «РЕАЛ» сообщал, что сегодня ...