Де дивитися чемпіонат Європи з футболу

Сьогодні в Німеччині розпочнеться чемпіонат Європи з футболу. В перший день буде зіграно лише матч-відкриття. Ввечері зійдуться збірні хазяйки турніру і Шотландії.

На жаль, в Україні можна буде подивитися Євро-2024 лише на платному сервісі. За виключенням певних ігор, що покаже Суспільне.

Офіційним транслятором першості в Україні є медіасервіс MEGOGO. Усі матчі в режимі прямої трансляції ексклюзивно будуть доступні на телеканалах Мегого Футбол. Усі матчі будуть доступні за передплатою.

Суспільне Мовлення під час чемпіонату стане партнером офіційного транслятора та покаже окремі матчі на місцевих телеканалах (наприклад, Суспільне Київ, Суспільне Полтава та ін.) у цифровому ефірі Т2, кабельних мережах та IPTV (крім OTT).

Нагадаємо, збірна України стартує 17 червня грою з Румунією. В нашій групі також грають команди Бельгії і Словаччини. Дві кращі збірні з кожної групи вийдуть у плей-оф.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

ДНР обстреляла из артиллерии КПВВ: видео

30.04.2018 - 13:32
Накануне российско-террористические формирования обстреляли КПВВ Майорск из 122 мм артиллерии. Фонд «Повернись живим» показа видео с последствиями прилета снарядов — били мощно, даже рельсы ЖД-полотна разорвало. Волонтеры из фонда напоминают, ...

Террористы разрушили Водяное. У ДНР потери под Мариуполем: видео

25.02.2017
Главное управление разведки Минобороны Украины ...

В США ливень затопил целый город: видео, фото

28.05.2018
Ученые утверждают, что в Атлантике ...