ДБР повідомило про підозру ліснику, який проводив «ухилянтів» лісами до Румунії

Працівники ДБР повідомили про підозру майстру лісу Берегометського лісомисливського господарства, що на Буковині. Він організував переправляння чоловіків призовного віку до країни Євросоюзу.

Лісник добре знався на прикордонній місцевості та орієнтувався у графіках несення служби правоохоронців на ділянках кордону, що проходить крізь лісництво.

Він знаходив людей, які бажали перетнути кордон, шукав їм місце для тимчасового проживання і згодом проводив вглиб лісу. Там група зустрічалася з іншими учасниками схеми, які безпосередньо проводили чоловіків до Румунії.

За один раз учасники схеми проводили через кордон до 5 людей, а вартість їх послуг сягала 2,5 тис. доларів США з особи.

Під час отримання однієї такої виплати майстра лісу було затримано. Правоохоронці вивчають усі обставини правопорушення та встановлюють інших учасників схеми.

Майстру лісу повідомлено про підозру у незаконному переправленні осіб через державний кордон (ч. 3 ст. 332 КК України). Вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу та відсторонення від посади. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 9 років.

Процесуальне керівництво здійснює Чернівецька обласна прокуратура.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Бессмертный раскрыл секрет Порошенко: видео

20.07.2017 - 21:13
Чрезвычайный и полномочный посол Роман Бессмертный в эфире телеканала NewsOne раскрыл один из секретов президента. Он рассказал, что Порошенко очень активный пользователь соцсетей. Есть люди, страницы которых он постоянно читает, с ...

ВСУ провели отработку наступательной операции: видео

28.04.2018
ВСУ провели масштабные учения по ...