ДБР повідомило про підозру ексначальнику ДСНС у Вінницькій області
Працівники ДБР оголосили підозру колишньому керівнику ГУ ДСНС у Вінницькій області. За даними слідства, він примушував п’ятьох підлеглих безоплатно виконувати будівельні та ремонтні роботи на його об’єктах у Вінницькій і Харківській областях упродовж червня 2024 — березня 2025 року.
Про це йдеться в офіційному повідомленні ДБР.
Правоохоронці з’ясували, що службовців залучали і в робочий час, і після нього. Відомо про щонайменше чотири об’єкти, де підлеглі працювали як безкоштовна робоча сила.
Колишній посадовець, який очолював управління понад 15 років і з весни 2025 року перебуває на пенсії, нині підозрюється у вербуванні людей з метою експлуатації (ч. 2 ст. 149 ККУ). Йому загрожує до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна.
Під час обшуків вилучили документи, медичні довідки, 10 тисяч євро, телефон, сервер відеонагляду та інші носії інформації. Суд узяв фігуранта під варту на 60 днів із правом застави у розмірі 2,49 млн грн.
Розслідування триває, прокурори ОГП контролюють процес.
Відомо, що ДСНС у Вінницькій області 15 років очолював Руслан Шевчук, якого 28 березня поточного року з почестями проводили на пенсію.

Подпишитесь на новости
























