Данілов: У нас немає 100 тисяч втрат серед військових, це неможливо

Секретар РНБО України Олексій Данілов категорично спростував інформацію, поширену п’ять днів тому американським виданням Politico щодо втрат ЗСУ за час повномасштабної війни з Росією.

Він відкинув озвучену цифру втрат загиблими і пораненими у 100 тисяч. При цьому справедливо підкреслив, що під час війни оголошуватися інформація щодо втрат не буде.

Лише додав, що ворог несе втрати значно більші — 1 до 7, а в деяких випадках 1 до 10. Немає сенсу порівнювати це з втратами росіян, які оголошує Генштаб ЗСУ (на сьогодні це 165.6 тисяч вбитими). Бо ми не знаємо кількість поранених у ворога, а також не знаємо, до якої частини з втрат ворога вживати той чи інший коефіцієнт співвідношення.

«Я вам з повною відповідальністю заявляю, що у нас немає 100 тисяч втрат серед військових. Це неможливо. Під час війни це закрита інформація, але 100 тисяч — це абсолютно не відповідає дійсності», — заявив Данілов в інтерв’ю Інтерфакс-Україна.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Ездовые коты, оказалось, тоже существуют (видео)

20.03.2016 - 16:26
Ездовыми собаками, сегодня, никого не удивить. А вот кот, который бы тянул упряжку – большая редкость. Но таковые существуют. И доказательство тому, видеоролик, который мы разместили ниже. ...