Данілов: У нас немає 100 тисяч втрат серед військових, це неможливо

Секретар РНБО України Олексій Данілов категорично спростував інформацію, поширену п’ять днів тому американським виданням Politico щодо втрат ЗСУ за час повномасштабної війни з Росією.

Він відкинув озвучену цифру втрат загиблими і пораненими у 100 тисяч. При цьому справедливо підкреслив, що під час війни оголошуватися інформація щодо втрат не буде.

Лише додав, що ворог несе втрати значно більші — 1 до 7, а в деяких випадках 1 до 10. Немає сенсу порівнювати це з втратами росіян, які оголошує Генштаб ЗСУ (на сьогодні це 165.6 тисяч вбитими). Бо ми не знаємо кількість поранених у ворога, а також не знаємо, до якої частини з втрат ворога вживати той чи інший коефіцієнт співвідношення.

«Я вам з повною відповідальністю заявляю, що у нас немає 100 тисяч втрат серед військових. Це неможливо. Під час війни це закрита інформація, але 100 тисяч — це абсолютно не відповідає дійсності», — заявив Данілов в інтерв’ю Інтерфакс-Україна.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео с усадьбой Януковича в Ростове

15.03.2017 - 19:41
Российское издание Лайф отыскало в Ростове-на-Дону дом, в котором проживает беглый президент Украины Виктор Янукович. На ресурсе продемонстрировано видео, на котором показан дом, огражденный высоким забором. Уточняется, что усадьба охраняется ...

Путинским оккупантам нанесен большой урон: появилось видео

22.02.2018
Наши военные на передовой ежедневно ...

«Мастерица парковки» попала в «аномальную» зону (видео)

06.11.2015
«Подвезла подругу» — так называется ...