Данія знайшла загадковий об’єкт біля Північного потоку-2

Данія виявила невідомий об’єкт біля газопроводу Північний потік-2 і має намір його підняти. Оператору газопроводу Nord Stream 2 AG запропоновано взяти участь. Про це повідомило Данське енергетичне агентство.

Так, відповідні данські органи оглянули об’єкт і дійшли висновку, що він не становить безпосередньої загрози безпеці.

«З метою подальшого з’ясування природи об’єкту данська влада вирішила підняти об’єкт за сприяння Міністерства оборони Данії. Данське енергетичне агентство в цьому контексті запросило власника трубопроводу, Nord Stream 2 AG, взяти участь в операції», — йдеться у повідомленні.

Вказано, що зараз агентство очікує на відповідь від оператора.

На фото внизу той самий загадковий об’єкт біля труби.

Раніше стало відомо, що Данія не даватиме дозволу РФ на участь у розслідуваннях вибухів на газопроводі «Північний потік» та «Північний потік 2». Про це тиждень тому повідомляв портал The Local із посиланням на главу МЗС Данії Ларса Лекке Расмуссена.

«Данія заявила, що не дозволить Росії брати участь у розслідуваннях вибухів на газопроводах «Північний потік» та «Північний потік 2», — йдеться у повідомленні.

За словами Расмуссена, у Данії, Швеції та Німеччині діє верховенство закону, тому кожен може довіряти проведеним розслідуванням.

«Ми сказали росіянам, що проведемо розслідування ретельно. І коли ми це зробимо, ми оголосимо про результати роботи», — зазначив глава МЗС Данії.

Нагадаємо, долю двох пошкоджених морських газопроводів Північного потіку вирішуватимуть російський газовий монополіст Газпром та акціонери.

Раніше ЗМІ заявили з посиланням на свої джерела, що Росія вирішила законсервувати газопроводи Північний потік та Північний потік-2, оскільки немає планів щодо їх ремонту та введення в експлуатацію.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Свадьба на тракторах в Винницкой области вызвала фурор: видео

04.12.2017 - 21:38
В селе Михайлин Казатинского района организовали, пожалуй, самую необычную свадьбу года в Украине. В противовес тем, чье бракосочетание немыслимо без лимузинов, местная пара нашла альтернативу. Невеста торжественно выехала со двора ...

«Шахтер» победил земляков из «Олимпика»: видео голов

19.08.2017
Донецкий «Шахтер» добыл пятую победу ...