Данія підняла з дна моря біля ПП-2 загадковий об’єкт

Данія підняла з дна моря біля ПП-2 загадковий об’єкт. Знявши з нього наріст з водоростей, з’ясували, що небезпеки не було…

Як було відомо, Данія виявила невідомий об’єкт біля газопроводу Північний потік-2 і має намір його підняти. Оператору газопроводу Nord Stream 2 AG запропоновано взяти участь. Про це 24 березня  повідомило Данське енергетичне агентство.

Минуло п’ять днів. Роботи з підйому невідомого об’єкта біля «Північного потоку-2» здійснювались за участі Збройних сил Данії на глибині 73 метри. Під час процесу був присутній представник власника, компанії Nord Stream 2 AG.

«Розслідування показують, що об’єкт є порожнім морським димовим буєм, який використовується для візуального маркування. Об’єкт не становить загрози для безпеки», – підкреслює Данське енергетичне агентство.

Раніше стало відомо, що Данія не даватиме дозволу РФ на участь у розслідуваннях вибухів на газопроводі «Північний потік» та «Північний потік 2». Про це тиждень тому повідомляв портал The Local із посиланням на главу МЗС Данії Ларса Лекке Расмуссена.

«Данія заявила, що не дозволить Росії брати участь у розслідуваннях вибухів на газопроводах «Північний потік» та «Північний потік 2», — йдеться у повідомленні.

За словами Расмуссена, у Данії, Швеції та Німеччині діє верховенство закону, тому кожен може довіряти проведеним розслідуванням.

«Ми сказали росіянам, що проведемо розслідування ретельно. І коли ми це зробимо, ми оголосимо про результати роботи», — зазначив глава МЗС Данії.

Нагадаємо, долю двох пошкоджених морських газопроводів Північного потіку вирішуватимуть російський газовий монополіст Газпром та акціонери.

Раніше ЗМІ заявили з посиланням на свої джерела, що Росія вирішила законсервувати газопроводи Північний потік та Північний потік-2, оскільки немає планів щодо їх ремонту та введення в експлуатацію.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео, как Мелания Трамп отмахнулась от руки президента

22.05.2017 - 21:35
Между Дональдом Трампом и его супругой пробежала черная кошка. После выхода из самолета в Тель-Авиве они шли от трапа по красной дорожке к встречающим их. В этот момент Трамп протянул ...

Вулкан Этна проснулся и извергается: фото, видео

28.02.2017
Самый крупный и самый активный ...