Дан Балан спростував чутки про «роман» з Тіною Кароль

Відомий молдавський співак Дан Балан, який багато років жив і працював в Україні, спростував чутки про «роман» з Тіною Кароль.

Зокрема, вони обидва були суддями проекту «Голос країни», під час якого шанувальники припускали, що їх пов’язують не лише робочі стосунки.

Так, у своєму Telegram артист запевнив, що його з Тіною Кароль пов’язувала виключно робота і останні два роки вони взагалі не спілкувалися.

«Хочу звернутися до групи DanTina, яка тероризує мою сім’ю, друзів та близьке оточення: це низько! Як я вам казав кілька років тому: нас із Тіною не пов’язують близькі стосунки. Ми не спілкувалися вже 2 роки. Немає сенсу в існуванні вашої групи. Ви живете в ілюзіях, а ваші дії, які націлені на те, щоб шкодити іншим, робить вашу спільноту небезпечною для суспільства», — висловився Балан. 

Співак також порадив своїм шанувальникам займатися своїми справами і проводити час зі своїми близькими.

«Прокиньтеся і займіться своїм життям, приділіть краще час своїй сім’ї, і не витрачайте його на цей безглуздий негатив і жорстокість. Вірю, що у вас лишилося щось добре», — підсумував він.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Кот пытается найти мышь, зависшую у него над головой (видео)

17.11.2015 - 12:28
Коты, в отличии от собак, больше полагаются на зрение, нюх является вспомогательной опцией. Именно это подвело кота, который унюхав присутствие мыши, никак не мог её найти, хотя она фактически зависла ...

Певица Шер произвела фурор своим нарядом: фото, видео

22.05.2017
Несмотря на относительно немолодой возраст, ...