«Дайте нам кляті «Patriot», – Кулеба

«Дайте нам кляті «Patriot», — емоційно закликав міністр зовнішніх справ України Дмитра Кулеба в інтерв’ю американському виданню «Politico». Він підкреслив, що завдяки авіаударам російські окупанти і захоплюють нові українські території, і руйнують інфраструктуру в нашому тилу, знищуючи як наших захисників, так і цивільних.

Ситуація об’єктивно критична і безвихідна, якщо тільки Захід не врятує Україну новими сучасними зенітно-ракетними комплексами чи винищувачами. І вищевказана недипломатична заява Дмитра Кулеби це підтверджує. Очевидно, що офіційний Київ більше не може дозволити собі очікування і дотримання етикету…

Тим часом, лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» попередив, що у ворога ЗРК вистачає не лише для використання по прямому призначенню, але й для знищення українських міст:

«За даними розвідки орки постягували ЗРК «С-400» в деяких регіонах Донецької області. Тому найближчим часом будьте обережні, можуть використовувати не лише як ППО, а і для обстрілів підконтрольних Україні територій Донбасу».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео, как зрители «Поле чудес» разметают бесплатную еду

18.02.2019 - 13:24
В Сети появилось видео с кадрами того, что происходит после завершения съемок российского шоу «Поле чудес». Все угощения, которые участники игры привозят в студию и дарят ведущему Леониду Якубовичу, выставляются ...

Вокруг базы НАТО в Турции пытаются разжечь скандал

31.07.2016
Со ссылкой на турецкое издание ...

Кота застукали за поеданием огурцов на грядке

17.09.2016
Большинство из нас, почему-то уверены, ...