Циганков оформив дубль в чемпіонаті Іспанії

Сьогодні на стадіоні «Кампо де Вальєкас» у Мадриді відбувся матч 26-го туру чемпіонату Іспанії, в якому місцевий «Райо Вальєкано» приймав «Жирону». Фінальний свисток Пабло Гонсалеса Фуертеса зафіксував результативну нічию – 2:2.

Рахунок у матчі було відкрито на 23-й хвилині: з передачі Оскара Трехо «Райо» вперед вивів Ісі Паласон. Через шість хвилин український вінгер Віктор Циганков його зрівняв.

На 34-й хвилині Трехо вивів «Райо Вальєкано» вперед, реалізувавши передачу Серхіо Камельо. На 52-й хвилині Циганков оформив дубль, в один дотик переправивши м’яча у сітку з центру штрафного майданчика. Таким чином колишній гравець київського «Динамо» приніс своїй новій  команді нічию — 2:2.

«Райо Вальєкано» з 36 очками посідає у турнірній таблиці восьме місце. «Жирона» (31) — 11-та. В активі Циганкова вже три голи за «Жирону».