Циганков допоміг «Жироні» уникнути поразки

В рамках 34-го туру Ла Ліги Реал Сосьєдад зустрічався із Жироною. Матч завершився внічию з рахунком 2:2.

Господарі видали дуже потужний страт, забивши швидкі два голи. Лідер «смугастих» Мікель Оярсабаль реалізував пенальті, а потім Давид Сільва подвоїв перевагу своєї команди.

У свою чергу, Жирона зуміла відігратися до перерви. Ян Коуту та Крістіан Стуані відновили паритет на табло. У час матчу обидві команди мали моменти для того, щоб здобути перемогу, проте матч так і завершився бойовою нічиєю.

Зазначимо, український хавбек Жирони Віктор Циганков провів на полі усі 90 хвилин, відзначившись результативною передачею.

Всього Циганков провів за команду в цьому сезоні 15 матчів, в яких набрав 8 очок (3 голи і 5 передач). Це 44 показник у Ла Лізі. Якщо подвоїти кількість матчів і припустити, що результативність колишнього динамівця була б такою самою, то він взагалі був би з 16 очками на шостій позиції.