Чому новою датою бою Усика з Ф’юрі обрали 18 травня

Причиною вибору новою датою поєдинку саме 18 травня стали умови Міжнародної боксерської федерації. Про це повідомив промоутер Олександра Усика Олександр Красюк.

За словами функціонера, IBF прописала відповідні умови в контракті. 90 днів — це максимальний термін, на який була згодна організація.

«Головна причина вибору цієї дати — IBF. Ми всі знаємо, що IBF дуже довго відкладає свій обов’язковий захист, уможливлюючи бій за звання абсолютного чемпіона світу. У певний момент вони не зможуть перенести обов’язковий захист. Тому було досягнуто згоди, що IBF дозволить продовжити дедлайн поєдинку на 90 днів у разі травми, що насправді сталося. Тому 18 травня — це дата бою, я б назвав це причиною вибору дати.

Звісно, з погляду майбутнього, ідеального часу для відновлення Усика та Ф’юрі та повернення до бою, мабуть, краще було б побитися наприкінці року, але тоді нам довелося б розібратися із захистом титулу IBF. Бій з Філіпом Хрговічем був би гарним варіантом, але ти ніколи не знаєш, як мине поєдинок і хто переможе. Саудівці не захотіли ризикувати, тож призначили бій на 18 травня», — сказав Красюк у коментарі Boxing News.

Нагадаємо, сталося те, про що попереджали фахівці, але у що не хотілося вірити. Бій українського боксера Олександра Усика й британця Тайсона Ф’юрі за абсолютне чемпіонство у надважкій вазі, раніше запланований на 17 лютого, не відбувся.

Олександр Усик натякнув, що Тайсон Ф’юрі міг спеціально отримати травму під час тренування, через яку раніше довелось перенести бій за звання абсолютного чемпіона світу.

«Я не можу судити людину. У нього є розсічення, це буває в тренувальному таборі. Мені здається, може, просто дехто зухвало ставиться до захисту. Я маю на увазі шоломи, рукавички, процедури, які ми робимо перед спарингами, — тобто накладення на брови або на обличчя вазеліну для того, щоб пом’якшити шкіру.

Є деякі речі, які роблять боксери перед кожним спарингом, щоб захистити своє обличчя. Ще раз повторюся: це захисні шоломи, це рукавички спаринг-партнерам. Вони трохи більші, ніж ті, в яких ми боксуємо. Ми боксуємо в 10-унцієвих рукавичках, а тренуємося я в 20-унцієвих. І спаринг-партнери також тренуються в таких самих рукавичках.

Мені здається, це моя думка, що хтось просто зухвало до цього ставиться. І це призводить до якихось невеликих проблем, ось і все», — заявив Усик під час стріму в інстаграмі.

Ще у листопаді 2023 року Олександр Красюк заявив, що поки не впевнений у тому, що володар титулу WBC Тайсон Ф’юрі вийде на бій із його боксером, незважаючи на офіційний анонс поєдинку.

«Чи впевнений я в тому, що бій відбудеться? Ні. Взагалі ні. Моя впевненість зросте, коли я почую стартовий гонг. У той момент я почну вірити, що поєдинок відбудеться. Я занадто довго перебуваю в боксі. У мене є очікування і надії, але в реальності я маю залишатися дуже скептичним.

Я вже говорив раніше, що ми по-дружньому називаємо Тайсона генератором випадкових думок. Подати на нас до суду було однією з його випадкових думок. Ми дуже гнучкі, ми хочемо, щоб цей бій відбувся, ми дуже довго його переслідували. Понад два роки ми переслідували чи то бійця, чи то бій. Я не знаю, тому що мета Усика — стати абсолютним чемпіоном світу. І нам потрібен Тайсон, оскільки він чемпіон WBC. Це єдиний титул, якого все ще не вистачає Усику», — сказав Красюк тоді в інтерв’ю YouTube-каналу Daily Mail Sport Boxing. Як у воду дивився…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Военные эксперты заявили, что Савченко мешает освобождению украинских пленных

08.08.2016 - 13:12
А она сама сегодня организовала митинг под стенами АП Вчера вечером ведущие программы «Военный дневник» на телеканале 112 Украина поинтересовались у своих гостей-экспертов, поможет ли голодовка Савченко добиться или ускорить освобождения ...

Одну из винницких попрошаек вывели на чистую воду: видео

28.12.2016
Почему винничане практически ежедневно жалуются ...

Обладательница самых роскошных ягодиц в мире станцевала самбу: видео

25.01.2017
Обладательница самых роскошных ягодиц бразилианка ...

Марш памяти Немцова прошел с провокациями: видео

26.02.2017
Несколько участников марша развернули баннер ...