Чоловік Брітні Спірс подав на розлучення

Чоловік співачки Брітні Спірс, Сем Асгарі, подав на розлучення після 14 місяців з моменту їхнього весілля. Цю новину передає інформаційний портал TMZ.

Асгарі та Спірс перебували в романтичних стосунках з 2016 року, після того, як їх познайомили на зйомках музичного відеокліпу до пісні «Slumber Party». В червні 2022 року пара вирішила одружитися .

За словами Сема, причиною розриву стало «звичайне незлагодження поглядів». Однак джерела, близькі до подружжя, розповіли, що до Сема дійшли чутки про можливу невірність його дружини, і це призвело до гучної сварки між ними. В результаті Асгарі залишив їхнє спільне житло.

Офіційно документи про розлучення було подано 28 липня. Відомо, що тепер Брітні повинна буде сплачувати фінансову підтримку Сему, а також покривати витрати на його юридичного представника.

За даними видання PageSix, інформатори стверджують, що Асгарі намагається домогтися від Брітні більшої суми, ніж передбачено їхнім договором про подружні обов’язки. Він також загрожує оприлюднити компрометуючу інформацію про співачку, якщо його вимоги не будуть задоволені.

Неясно, яка саме сума грошей вимагається Асгарі, і чи допускає їхній шлюбний контракт розголошення негативної інформації.

Проте інші джерела стверджують, що юридична команда Брітні докладає всіх зусиль, щоб розлучення відбулося цивілізовано й без негативних наслідків для зіркової співачки. І начебто вже мають успіх в цих намаганнях.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Канадец продает «Жигули-шестерку» за 80 тысяч долларов: фото, видео

14.06.2017 - 17:02
В Торонто на продажу выставили красную «шестерку» — ВАЗ-2106 1979 года. Советский раритет оценили в 80 тысяч долларов! Как попали советские «Жигули» в Канаду и почему такую цену за автомобиль ...