Чиновники РФ масово їдуть за кордон через мобілізацію

Третина чиновників мерії Москви виїхали за кордон після того, як їхній мобілізований колега загинув на війні в Україні. Крім того, РФ залишають співробітники російського уряду. Про це повідомляє видання Верстка із посиланням на свої анонімні джерела.

У повідомленні йдеться, що рядовим співробітникам московської мерії не надали своєчасно обіцяну броню.

В результаті цього відділи департаментів простоюють цілодобово через відсутність фахівців або не можуть користуватися можливостями електронного документообігу, оскільки співробітники, які відповідали за нього, поїхали.

В одній із підвідомчих установ Департаменту транспорту через відсутність співробітників втратили кілька важливих бюджетних документів.

Співробітник підвідомчої установи міністерства транспорту Росії розповів, що кілька відділів «просто повністю знялися та поїхали, хлопці зрозуміли, що тут за ними можуть прийти (з військкомату, – ред.) будь-якої хвилини, а якщо їхати разом, то можна скоординуватися».

Нагадаємо, у Москві триває так звана «часткова мобілізація», хоча влада міста заявляла про її дострокове припинення.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В крупном городе Египта прогремели два взрыва – количество жертв увеличивается: фото, видео

09.04.2017 - 13:05
В десятом по величине египетском городе Танта, расположенном в дельте Нила, утром 9 апреля произошло два взрыва. В результате первого погибли минимум 25 прихожан коптской церкви «Мар Гиргис», а от ...

Мужик показал заплутавшему коту дорогу

27.02.2016
Это короткое видео о взаимопонимании ...

Появилось видео нападения российских фанатов на болельщиков «Динамо»

15.02.2018
Российские фанаты накануне чемпионата мира ...