Чиновник міноборони Нідерландів продавав РФ запчастини до військової авіації

Європейські союзники України лише починають боротися зі своїми ж громадянами, які всупереч санкцій ЄС постачають до РФ товари військового призначення.

Якщо вдуматися, жахливий випадок викрили нідерландські правоохоронні органи: вони заарештували 48-річного чиновника міністерства оборони Нідерландів з міста Арнем, якого звинувачують в експорті авіадеталей до Росії через треті країни.

За місцем його проживання вилучені документи, цифрові носії інформації та боєприпаси, які підтверджують склад злочину. У чиновника був 53-річний спільник, який і здав свого «колегу» після арешту.

Нагадаємо, санкції, які вони порушували, були введені ще у лютому 2022 року. Весь цей час вони поставляли агресору авіаційні запчастини через компанії, власниками яких є.

Що ж, краще пізно, ніж ніколи.

Трішки розбурхав сонну Європу латвійський сайт розслідувань «iStories», який тиждень тому опублікував матеріал про те, як західні компанії реекспортують запасні частини для літаків до Росії через треті країни, в тому числі через литовські компанії.

З початку повномасштабної війни Служба державних доходів Латвії порушила понад двісті кримінальних справ за фактами порушення санкцій, але поки не змогла покарати жодного експортера. Бо це довго і складно. Однак саме розслідування – це вже добре, адже воно припиняє торгові оборудки.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Укроборонпром провел успешные испытания нового боевого модуля «Дуплет», видео

25.04.2018 - 15:33
Новый украинский боевой модуль показал свои возможности. Вчера, 24 апреля, пресс-служба госконцерна «Укроборонпром» показала испытания БМ «Дуплет», проходившие на одном из полигонов Житомирской области. Изначально «Дуплет» разрабатывался для модернизации БМП-2, поэтому ...

Няш-мяш Поклонская сыграла и спела Мурку: видео

12.03.2017
Бывший так называемый прокурор Крыма, ...

Патрис Эвра ударил фаната ногой в голову: видео

03.11.2017
Знаменитый футболист Патрис Эвра попал ...