Чи відходить «Вагнер» з Бахмута: коментар від ЗСУ

Медіаресурси Євгена Пригожина повідомляють, що він заявив про початок виводу найманців російської приватної військової компанії Вагнера з Бахмута. Начебто він триватиме з 25 травня до 1 червня. Позиції, зброю і боєприпаси ПВК передає кадровим військовим фашистської Росії.

Тим часом, боєць Збройних сил України, який воює на цій ділянці фронту і веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон», підтверджує вивід ПВК Вагнера з Бахмута, однак вказує, що місто так досі повністю не захоплене ворогом. Тобто Пригожин тікає, збрехавши про повну окупацію міста.

Факт утримання Силами оборони кількох будівель на південно-західній околиці Бахмута підтверджує і авторитетний укладач фронтових мап «DeepState».

А американський Інститут вивчення війни в останньому звіті про російсько-українську війну вказує, що навіть в рашистській пропаганді радість від начебто повної окупації Бахмута нівелюється розчаруванням великими втратами, які визнав сам Пригожин.

В свою чергу, речник Східного угруповання військ ЗСУ полковник Сергій Череватий в коментарі 24 каналу, зауважив, що поки точного підтвердження виводу ПВК Вагнера з міста немає.

«Ми точно констатуємо зменшення атак і, можливо, це пов’язано з їхнім перегрупуванням. Точно ми завдали їм потужні втрати і вони його потребують. Наскільки це відбудеться, в яких об’ємах і які підрозділи – думаю, нам потрібно трішки часу, щоб кваліфікувати цю інформацію», – зазначив Сергій Череватий.

Додано:

Найманці ПВК Вагнер дійсно почали покидати позиції у передмісті Бахмута. Про це повідомила заступник міністра оборони Ганна Маляр у Telegram у четвер, 25 травня.

«У передмісті Бахмута ворог замінив підрозділи Вагнера на армійські регулярні загони. В самому ж місті Бахмут на данний момент залишаються вагнерівці. Наші війська контролюють околиці міста у південно-західній частині в районі «Літак»», – написала вона.

За її словами, зараз ворог на Бахмутському напрямку артилерійськими обстрілами намагається зупинити просування ЗСУ по флангах. Росіяни підтягують додаткові підрозділи на фланги для посилення.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

В Николаеве толпа молодых людей устроила драку с атошником: видео

26.09.2017 - 15:29
В воскресенье 24-го сентября в Николаеве в ночном клубе «Дикус» случилось массовое побоище. Целая компания парней прицепилась к крепкому мужчине и попыталась его избить. Но тот оказался не робкого десятка ...

Как пьяный водитель Мерседеса с заправочным шлангом боролся (видео)

25.12.2015
На камеру видеорегистратора попали кадры, ...