Червень 2024 року визнали найтеплішим в історії

Цьогорічний червень став найспекотнішим за всю історію спостережень. Про це повідомив Європейський центр з питань зміни клімату (C3S), пише Reuters в понеділок, 8 липня.

Зазначається, що кожен місяць, починаючи із червня 2023 року, тобто 13 місяців поспіль, вважався найспекотнішим на планеті із початку ведення записів порівняно із відповідним місяцем попередніх років.

Дані C3S сягають 1940 року, і вчені порівняли їх з іншими даними, щоб підтвердити, що минулий місяць був найспекотнішим червнем з доіндустріального періоду 1850-1900 років.

Від червня 2023 року, середня температура у світі була найвищою за весь час спостережень, на 1,64 градуса за Цельсієм вище, ніж доіндустріальний показник.

Основною причиною зміни клімату є викиди парникових газів від спалювання викопного палива.

Останні дані свідчать, що 2024 рік може стати найспекотнішим з початку ведення записів після антропогенної зміни клімату та погодного явища Ель-Ніньо, які цьогоріч наблизили температуру до рекордно високих показників.

Людям під час спеки рекомендується уникати перебування на вулиці без необхідності і пити багато води. Тривале перебування на спеці може призвести до теплового виснаження, серцево-судинних захворювань і навіть смерті.

Щодо світового рекорду. У містечку Мітрібах на північному заході Кувейту 21 липня 2016 року було зафіксовано найвищу температуру повітря в історії метеоспостережень на нашій планеті. Спека тут досягла плюс 54 градусів за Цельсієм.

Дані про світовий рекорд, представлені кувейтськими метеорологами, прийнято та офіційно підтверджено Всесвітньою метеорологічною організацією (АМО). За повідомленнями користувачів соцмереж, через спеку навіть вибухав бензин в автомобільних баках.

 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Как начать прикорм младенцев

01.09.2016 - 19:29
Правильное введение прикорма в рацион малыша является залогом его крепкого здоровья. Но часто родители сами провоцируют аллергии и прочие проблемы, желая накормить малыше чем-то полезным. В каком возрасте, а также ...

В Испании забит шедеврально нелепый гол: видео

06.01.2017
«Реал Сосьедад» обыграл «Вильярреал» в ...

Потрясающее исполнение гимна Украины на «Арена Львов»

15.11.2015
После такого сборная Украины обязана ...

В Виннице сожгли российский флаг: видео

27.02.2017
В Виннице активисты «Национального корпуса» ...