Через Вінниччину до Умані на Рош а-Шана поїдуть майже 30 тисяч хасидів

Загалом цьогоріч Умань на Рош а-Шана відвідують понад 30 тисяч паломників. Більшість з них потраплять на Черкащину через Вінницю чи Могилів-Подільський.

Про це повідомив керівник управління по справам національностей та релігій Вінницької ОВА Ігор Салецький.  

«Якщо раніше паломники діставались через Київ, а минулого року замовляли поїзди «Інтерсіті» із сусідніх Польщі та Румунії, то тепер слідуватимуть невеликими групами з 9 по 15 вересня. Передбачається, що бронюватимуть по декілька вагонів до Вінниці, а звідти далі», — пояснив посадовець.

Понад 30 тисяч паломників до могили раббі Нахмана — оцінка Державної служби України з етнополітики та свободи совісті.

В Центрі національних товариств Вінниччини вже відбулася робоча нарада з питань дотримання заходів безпеки під час здійснення паломництва хасидів.

Правоохоронні органи Вінницької області, напередодні та у дні проведення релігійних заходів, посилять заходи контролю за дотриманням правил та обмежень у зв’язку з дією воєнного стану. Крім того, пильність буде посилена у зв’язку з небезпекою скоєння злочинів терористичного і диверсійного характеру та ракетних ударів з боку РФ.

У Вінницькій ОВА нагадали, що задля громадської безпеки та правопорядку на території області встановлено обмеження на проведення походів, демонстрацій, масових релігійних заходів на території культових споруд, прилеглих до них територій за участі прихожан (паломників).

Зазначимо, перед цим на рівні дипломатичних установ між Україною та Ізраїлем виник конфлікт, через що Київ погрожував скасувати безвізовий режим. Причина у тому, що українці почали стикатися з проблемами та відмовами у перетині кордоні з боку ізраїльських служб. Схоже, до загострення ситуації поки не дійшло.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Танк «Азовец» — новая разработка Украины

30.11.2015 - 13:22
Предлагаем познакомиться с новой разработкой украинской военной промышленности в представленном видеосюжете. ...

Мэр Полтавы Мамай спровоцировал драку с депутатами: видео

19.04.2017
В Полтаве произошли очередные разборки ...

Цветы из болгарского перца для сервировки стола (видео)

02.12.2015
Полезно, вкусно и красиво Красиво ...