Через ракетну атаку ввечері можливі відключення світла

Через наслідки ракетної атаки об’єктів енергетичної інфраструктури у 6 областях у вечірні години можливе застосування обмеження споживання електроенергії.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства енергетики України.

«Ворог масовано атакував об’єкти генерації та передачі електроенергії у Полтавській, Кіровоградській, Запорізькій, Львівській, Івано-Франківській, Вінницькій областях. Наслідки уточнюються», — йдеться у повідомленні.

Враховуючи значні пошкодження, завдані енергосистемі, у відомстві попросили споживачів зменшити використання енергоємних приладів у пікові години (зокрема, з 19:00 до 22:00).

«Промисловість – переглянути виробничі процеси для зменшення навантаження на енергосистему, а також максимально залучати імпорт для гарантованого уникнення відключень та посилення стійкості енергосистеми», — додали у пресслужбі.

Крім того, сьогодні у години ранкового піку на запит України здійснюється аварійне постачання електроенергії з енергосистем Польщі, Румунії та Словаччини. У вечірні години можливе застосування обмеження споживачів електроенергії.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Киеве из гранатомета обстреляли ресторан: получено видео

08.03.2018 - 11:32
Ночью 8 марта в центре Киева неизвестный из гранатомета выстрелил по ресторану «Лео». Отстрелянную пусковую трубу следователи нашли в нескольких десятках метров от заведения. В пресс-службе столичной полиции отмечают, что ...

Сняли клип на рок-версию рождественской песни «Щедрик» (видео)

29.12.2015
Музыкант из Харькова, прославившийся исполнением ...

На Австралию обрушилась мощная песчаная буря: видео

07.03.2019
Мощная песчаная буря обрушилась на ...