Бувший ватажок «ДНР» запропонував розстріляти Шойгу

ГУР Міноборони України оприлюднило чергове перехоплення телефонної розмови. Стверджується, що це запис російського террориста Ігора Безлера, який у 2014 році командував окупантами у Горлівці.

На запису він обговорює зі співрозмовником на ім’я Андрій (кадровим співробітником ФСБ) військове керівництво держави, покладаючи на них відповідальність за небоєздатність армії. Каже, що необхідно розстріляти Шойгу…

«Спочатку потрібно розстріляти Шойгу, а за ним Герасимова, а потім половину вашого ФСБ повісити, ось тоді і почнемо воювати», — запропонував «вирішення» проблем РФ бойовик.

Він також додав, що керівництво міноборони РФ важко сприймає стратегічні ходи української армії.

«Всі ці Герасимові, вони тупі… Наш президент, йорж з вусами — Пєсков, — такий же дебіл, як і Медведєв… У нас все керівництво це дебіли», — додав Безлер.

Минулого літа, а саме 3 серпня, стало відомо про ліквідацію «полковника» — командира ракетно-артилерійського дивізіону третьої мотострілецької бригади Беркут (пункт постійної дислокації в Горлівці) квазіутворення ДНР Ольги Качури (позивний Корса) 1970 року народження.

Протягом восьми років війни Корса стала відома як кривава терористка, яка обстрілювала Україну із систем РСЗВ.

Нагадаємо, 17 лютого ГУР Міноборони України теж оприлюднило перехоплення розмови між  Безлером і полковником ФСБ Андрієм.  Вони обговорювали вибухи, які сталися 4 серпня 2022 року під час похорону ліквідованої терористки Качури біля драматичного театру в Донецьку.

Розмова зводиться до того, що насправді Корсу вбили свої. Безлер припустив, що це було зроблено з РПГ. А співробітник ФСБ каже, що за його даними, в авто Корси влупили іншою машиною з її боку, а потім спалили. Мовляв, іноді простіше вбити і дати героя ДНР чи РФ, чим вирішувати проблеми з людиною.

Більше того, припускають, що це було зроблено для того, щоб заманити на її поховання відомих бойовиків і керівництво. І одним махом всіх покласти…


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

На видео сняли свинью, отбившую собрата у мясника

12.01.2018 - 14:57
Животным порою не чужды человеческие качества. В том числе и стремление защитить своего ближнего. Случай в Китае это подтвердил в очередной раз. Там свинья самоотверженно отбила у мясников своего собрата, ...

Собаки ведут себя за столом как люди (видео)

20.04.2016
На видео собаки, которых, вероятно, ...