Бундесвер показав навчання бійців ЗСУ на Patriot

Українські військові активно проходять навчання на зенітно-ракетних системах Patriot у Німеччині. Про це повідомив Бундесвер.

Наголошується, що з 31 січня військовослужбовці ЗСУ навчаються на трьох станціях у Німеччині: вони вчаться тактично керувати станцією управління вогнем, керувати пусковими установками, обслуговувати та ремонтувати систему зброї. Навчання триває шість днів на тиждень.

«Мотивація висока, тому що всі розуміють, про що йдеться», — сказав німецький офіцер.

Після закінчення навчання особового складу комплекси Patriot будуть доставлені до України.

Бійці української армії здібні до навчання з управління зенітними ракетними комплексами Patriot у Німеччині. Про це заявив командир німецького навчального підрозділу, повідомляв Spiegel.

Він розповів, що з навчанням українських військових у Німеччині все швидко, бо більшість військових мають досвід участі в бойових діях.

Українські військові випереджають графік навчань на системах Patriot також у США. Вони опановують сучасні ракетні комплекси за прискореною програмою і завершать тренування у США вже за кілька тижнів. Про це українській службі Голосу Америки ще 2-го лютого повідомив аташе з питань оборони України у США Борис Кременецький.

“Йдеться про тижні, точної відповіді я не можу надати… Місяць майже вже пройшов, з того часу як вони пробули. Зазвичай, якщо починати вчити з нуля, термін навчання може забрати від кількох місяців до року,” — сказав тоді аташе.

На військову базу Fort Sill у штаті Оклахома українці прибули в середині січня. Тоді в Пентагоні заявляли, що їхнє навчання роботі з сучасною системою протиповітряної оборони триватиме кілька місяців. Утім, за словами Бориса Кременецького, терміни вдалося скоротити завдяки досвіду українських військових.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Мама-гусыня «попросила» полицейского спасти попавшего в беду гусенка: фото, видео

10.12.2017 - 11:44
В понедельник офицер Джеймс Гивенс из Огайо, как всегда, патрулировал парковую зону, когда к нему приблизилась гусыня — и не просто из любопытства: птица явно чего-то хотела. Гивенс рассказал, что ...

Мэр Дрогобыча Кучма избил активиста: видео

04.06.2018
Во Львовской области мэр Дрогобыча ...