Буданов розповів про проблему російських окупантів

Останні два місяці російські окупанти атакують Україну в режимі максимальної економії боєприпасів. Про це розповів керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов в інтерв’ю «Forbes».

З його слів, найкраще загарбники постачають боєприпасами свої штурмові підрозділи на Бахмутському та Лиманському (Кремінському) напрямках.

Нагадаємо, регулярно жаліються на дефіцит снарядів і звинувачують в цьому МО РФ бойовики російської приватної військової компанії Вагнера та її ватажок Євген Пригожин.

Однак навіть багато рашистів-блогерів погоджуються з Кирилом Будановим в тому, що окупанти мають системні проблеми з боєприпасами. А ПВК Вагнера просто «баловане».

Як написав ватажок терористів ДНР Олександр Ходаковський: «Проблема не в тому, що ПВК перестали отримувати боєприпаси, а в тому, що вони почали їх отримувати, як всі».

Сам Пригожин продовжує нити – буцімто виконується тільки 20% його заявок.

 


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Киборг Леонид Гуменный ответил нардепу Савченко на ее попытку ворваться на оружейный завод «Форт»: видео

06.02.2017 - 16:41
Народный депутат Надежда Савченко попала в очередную скандальную ситуацию. В Виннице она отличилась тем, что пыталась перелезть через турникет, чтобы попасть на территорию казенного оружейного завода «Форт». Интерес к военному ...

Depeche Mode запустили клип в стиле «Города грехов»: видео

10.02.2017
Исключительно в черно-белых тонах снят ...

Турецкий мультфильм про Эрдогана и Путина набирает просмотры в сети (видео)

27.12.2015
Турецкие мультипликаторы оперативно создали мультфильм ...

Россиянка из «Айдара» облила Ляшко помидорным соком: видео

08.12.2016
Россиянка Юлия Толопа, которая фактически ...