Буданов повідомив, чи чекати на напад з боку Білорусі

На сьогодні ймовірність повторного нападу на Україну з території Білорусі залишається низькою. Про це заявив начальник ГУР МО Кирило Буданов, у п’ятницю, 23 грудня, пише The New York Times.

За його словами, російські війська у Білорусі не вишикувані у штурмові порядки, а з мобілізованих навчальних таборів відправляють воювати на схід України. Також для проведення атаки на полігонах не вистачає бронетехніки.

«Однак росіяни не залишають спроб зробити видимість підготовки до атаки. Так, вони використали радянський метод: саджали солдатів у потяги та направляли їх до кордону з Україною, повертаючи їх потім назад на позиції. Такі маневри називаються «каруселями»», — розповів він.

У той же час Буданов зазначив, що повністю виключати можливість такого наступу не можна, але зараз немає даних, що підтверджують ймовірність загрози.

Нагадаємо, у середені грудня Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний в інтерв’ю «The Еconomist» досить відверто охарактеризував стан речей у протистоянні РФ. В тому числі, сказав і про можливий наступ на Київ з території Білорусі. Спробуємо їх стисло охарактеризувати.

Холодний душ для тих, хто після феноменального звільнення третини Харківщини і правобережної Херсонщини сподівається подальших легких перемог – на це у ЗСУ немає ресурсів. Залужний заявив, що Україна зможе вийти на рубежі 23 лютого, якщо матиме триста танків, хоча б шістсот бойових броньованих машин та півтисячі гаубиць. Маємо в рази менше, причому саме зараз закінчуються снаряди.

Щоправда, на тому, що все-таки дає Захід, Залужний сподівається провести ще одну успішну операцію. Тут варто нагадати, що більшість озброєння й боєприпасів ЗСУ нині отримують від Заходу.

При цьому Залужний визнав, що путінська мобілізація спрацювала: «Це неправда, що їхні проблеми настільки жахливі, що ці люди не будуть воювати… Цар каже їм іти воювати, і вони йдуть воювати». Зі слів пана Валерія, агресор зараз готує близько двохсот тисяч нових штиків: «Я не маю сумнівів, що вони знову підуть на Київ».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео ракетного обстрела российским флотом Сирии

15.11.2016 - 19:42
Как мы уже сообщали, сегодня флагманы Северного флота России «Адмирал Кузнецов» и «Адмирал Григорович» осуществили массированный ракетный обстрел целого ряда объектов на территории Сирии. Кроме того, были выпущены ракеты из ...

Как правильно разделать плод граната (видео)

10.10.2015
Умеете ли Вы правильно разделать ...

Не самый удачливый гимнаст (видео)

22.11.2015
Неудачи в спорте случаются часто. ...