Буданов анонсував український контрнаступ

Вже незабаром Україна розпочне свій довгоочікуванний контрнаступ по звільненню від російсько-фашистських загарбників окупованих територій.

Про це прямим текстом сказав голова ГУР МОУ Кирило Буданов в інтерв’ю японському мовнику NHK.

«Багато цивільних осіб все ще перебувають під російською окупацією, і ми не можемо більше втрачати час. У нас вже є мінімум зброї та іншого обладнання. Все, що я можу сказати, це те, що це почнеться незабаром», — зазначив генерал.

Очікування світової прогресивної громадськості і конкретних західних політиків від анонсованого контрнаступу Збройних сил України завищені. Про це, нагадаємо, два тижні тому в інтерв’ю американському виданню The Washington Post заявив міністр оборони Олексій Резніков.

«Більшість людей чекають чогось величезного. Такі очікування можуть призвести до емоційного розчарування», — застеріг тоді Резніков..

Адже це війна. Те, що Росія, схоже, витратила наступальний потенціал, ще не гарантує того, шо вона не здатна тримати оборону загарбаних територій. Тим паче, що зі слів міністра ясно, що Київ насправді, в першу чергу, турбує оборона:

«За планом наступ дозволить не тільки звільнити села і міста, а й перерізати матеріально-технічні ланцюги російської армії й зменшити їхню наступальну здатність».


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Появилось видео гонок российских мажоров по пешеходной зоне в Санкт-Петербурге

17.07.2017 - 18:36
Дети богатых семей зачастую бесятся с жиру. Очередной пример из российского Питера. Там некий Гриша Савченко в паблике «Богатые русские дети» в  Instagram выложил ролик, на котором двое пацанов едут по пешеходной ...

В Турции произошел теракт, — 11 человек погибли (видео)

17.02.2016
Как сообщает турецкий телеканал NTV, ...

Ночные столкновения возле Верховной Рады: видео

18.10.2017
Организаторы протестов в Киеве соорудили ...

Вот как нужно мыть посуду

29.11.2015
А вы умеете мыть посуду? ...