Брітні Спірс зламала ногу і відмовилася від лікування

Американська співачка Брітні Спірс поділилася, що зламала ногу. Однак вона не поспішає звертатися за медичною допомогою. Про це співачка написала у своєму Instagram.

За її словами, наразі вона ходить зі зламаною ногою і відчуває дискомфорт. Коли вона швидко рухається, нога починає німіти.

«Ходжу зі зламаною ногою…Якщо я йду швидко, вона німіє», — написала зірка.

Брітні Спірс також пояснила, чому не поспішала звертатися за допомогою. Справа в тому, що у неї вже були переломи і вона тричі перенесла операцію на лівій нозі. Лікарі казали знаменитості, що травма загоїться сама, але це було небезпечно. Тому артистка погодилася на операції, але після них їй ставало ще гірше.

«Мені тричі робили операцію на лівій нозі: двічі на коліні та один раз на стопі. Лікарі завжди казали, що перелом може загоїтися сам по собі, але є величезний шанс, що кістка може тріснути та зламатися знову. Я завжди робила операції, а потім це було більш боляче, тому цього разу я була упертою. Я подивлюся, чи моє тіло знає, як вилікувати себе», — зізналась знаменитість.

Як на українців, то це якась дичина — або само пройде, або операція… Таке враження, що про гіпсування там взагалі нічого не чули. Або Спірс про нього не сказали:)

Нагадаємо, у грудні ЗМІ писали, що фанати американської співачки Брітні Спірс вважають, що вона має психіатричне захворювання. Ці припущення з’явилися після того, як зірка почала демонструвати агресивні танці. Згодом некомерційна організація Akathisia Alliance for Education and Research вирішила дати пояснення дивакуватій поведінці артистки.

Зазначалося, що Спірс може страждати на акатизію. Це синдром, який супроводжується періодичним або постійним бажанням постійно рухатися, або змінювати позу. Він проявляється у хворих, які не можуть довго всидіти на одному місці.

Тим часом, шанувальники вважають, що хворобу могли спричинити препарати, які співачка приймала у психіатричній лікарні.

«… хвора особа починає активно рухатися, щоб позбутися болісних відчутті. Найгірше те, що дана хвороба може призвести до самогубства, що набільше лякає шанувальників», — стверджувала дослідницька група.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

ВСУ отработали танковый прорыв с учетом специфики Донбасса: видео

12.06.2018 - 16:31
Военное телевидение Донбасса показало кадры с учений 17-ой танковой бригады ВСУ в условиях, которые присущи Донбассу. Сюжет назван «Стальной кулак Объединенных сил». Прокомментировал учения командир подразделения Дрибноход. По его словам, ...

Под Донецком ВСУ ликвидировали двух террористов. Фото и видео

01.07.2018
В утренней предварительной сводке за ...